Demtaş Nakliyat Fiyat Listesi

Demtaş Nakliyat Fiyat Listesi

27 Ağustos 2021 0 Yazar: Suat Bulut

Ev değiştirmek diğer bir deyişle taşınmak çok sık yapılan bir şey değildir. Dolayısıyla daha önceki taşınma tecrübeleri akılda kalmamaktadır. Ayrıca taşınmanın zor ve zahmetli bir iş olduğu da gerçektir. Ancak artık hayatımızda taşıma işini kolaylaştıran evden eve taşıma firmaları bulunmaktadır; Demtaş Nakliyat gibi… Peki Demtaş Nakliyat fiyat listesi nasıldır ve hangi hizmetleri sunar, kısaca değinmekte fayda var…

Nakliye firmaları; anahtar teslim taşıma, toplamalı evden eve nakliyat, bayan toplamalı ev taşıma gibi farklı seçenekleri sunmaktadır. Bu konuda tercih yaparken bilinçli olmak en gerekli konudur. Taşınan kişilerin en az yorulacağı ancak en uygun fiyatlı firmaları seçmeleri doğru bir karardır. Demtaş Nakliyat bu konuda sektörünün öncü temsilcilerindendir ve müşterilerine uzun yıllardır en kaliteli hizmeti en uygun fiyata sağlamaktadır.

demtas-nakliyat-fiyat-listesi

Demtaş Nakliyat Hizmetleri

Demtaş Nakliyat, anahtar teslim taşıma işi yapacak ise, evdeki bütün eşyaların demontajını yapar, paketler, yeni eve taşıyıp paketleri açar, eşyaları istediğiniz odaya yerleştirip kurulumunu yapar. Firma önceden bir istek yapılmadı ise duvar delme işlemi yapmaz. Klima sökme ve takma işlemi yapmaz. Temizlik işlemi yapmaz. Bu gibi işler ayrı ücret gerektirir. Ayrıca piyano, kasa gibi değerli eşyaların taşınması da ayrı ücret gerektiren işlerdir. Canlı hayvan taşınması için de firma ile ayrıca görüşülmelidir.

Demtaş Nakliyat, İstanbul evden eve nakliyat hizmetini güvenle sağlamaktadır. Toplamalı evden eve taşıma yapılacaksa; evdeki bütün eşyaları deneyimli elemanlar tarafından ambalajlanır ve nakliye aracına yükletir. Taşınılan evde ambalajların açılmasını da sağlar. Demtaş Nakliyat bayan toplamalı ev taşıma seçeneği ile de; evdeki tüm eşyalar daha önceden eve gelen bayan elemanlar tarafından toplanıp ambalajlanabilmektedir.

Demtaş Nakliyat Çalışma Şartları ve Fiyat Listesi

Demtaş Nakliyat internetin gelişmesi ile birlikte, internet üzerinden 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. Gelişmiş taşıma araçları kullanan firmanın araçlarında genellikle asansör sistemi bulunmaktadır. Ücret karşılığında olmak şartıyla eşyalar sigortalanmaktadır. Uzman personel, gerek eşya ambalajlama ve gerekse parça eşya taşıma aşamalarında son derece titiz ve dikkatli davranmaktadır.

Taşınacak evin büyüklüğüne, eşyaların miktarına, ağırlığına ve kapladığı alana göre ve taşıma mesafesine göre taşıma maliyetleri değişmektedir. Doğal olarak 150 metrekare bir evin taşınması ile 350 metrekare bir evin taşınması arasında büyük farklar mevcuttur. Aynı şekilde taşınacak mesafenin 15 kilometre olması ile 150 km olması arasında da… Bu nedenle sabit bir fiyat listesinden bahsetmek mümkün değildir. Firma ile görüşülerek en cazip fiyat teklifi alınabilir.

Kaynak: https://www.demtasnakliyat.com/