Deginvest Hangi Ülkenin Türkiye Şubesi Var Mı?

Deginvest Hangi Ülkenin Türkiye Şubesi Var Mı?

3 Kasım 2020 0 Yazar: Suat Bulut

DEG – Deutsche Investitions- und Entwicklungsgesellschaft mbH bir kalkınma bankası olarak, gelişmekte olan ve yükselen ülkelerdeki özel şirketlerin yatırımlarını finanse etmektedir ve KfW bankacılık grubunun bir yan kuruluşudur. Yarım asrı geride bırakan bir Alman Bankası’dır. Deutsche Investitions und Entwicklungsgesellschaft Deginvest Türkiye şubesi yoktur ancak temsilciliği bulunmaktadır. Banka hakkında içeriğimizde detaylı bilgi ve Türkiye temsilciliği iletişim kanalları verilmiştir.

Deutsche Investitions und Entwicklungsgesellschaft Deginvest Türkiye İletişim Bilgileri

14 Eylül 1962 tarihinde Almanya Köln Merkezli olarak faaliyete geçmiştir. Hali hazırda da bankanın genel merkezi Köln’de bulunmaktadır. Bugün DEG olarak adlandırılan kuruluş, 14 Eylül 1962’de Köln’de “Alman Ekonomik İşbirliği Derneği” olarak kurulmuştur. Günümüzde bankanın 700’e yakın çalışanı bulunmaktadır. Dünya üzerinde 21 farklı lokasyonda hizmet veren bankanın toplam portföyü 9 milyar Euro düzeyindedir.

Global çapta faaliyet gösteren bankanın İstanbul’da da temsilciliği bulunmaktadır. DEG, 1967’den beri Türkiye’de faaliyet göstermektedir. Bununla birlikte temsilciliğini 2011 yılında açmıştır. 2011’den beri İstanbul’da, bölgede faaliyet gösteren Türk ve uluslararası müşteriler için ilk temas noktası olarak hizmet veren bir temsilciliği bulunmaktadır. Söz konusu ofis aynı zamanda Ürdün, Lübnan ve Irak’a dair hizmetlerin de yönetim merkezi niteliğindedir. Deutsche Investitions und Entwicklungsgesellschaft Deginvest Türkiye temsilciliği iletişim bilgileri aşağıdaki gibidir:

  • DEG – DEUTSCHE INVESTITIONS – UND ENTWICKLUNGSGESELLSCHAFT MBH TÜRKİYE TEMSİLCİLİĞİ ADRESİ: KANYON OFİS BLOĞU BÜYÜKDERE CADDESİ KAT: 7 NO: 185 PK: 34394 LEVENT – İSTANBUL
  • DEG – DEUTSCHE INVESTITIONS – UND ENTWICKLUNGSGESELLSCHAFT MBH TÜRKİYE TEMSİLCİLİĞİ TELEFONU: (212) 317 81 91
  • DEG – DEUTSCHE INVESTITIONS – UND ENTWICKLUNGSGESELLSCHAFT MBH TÜRKİYE TEMSİLCİLİĞİ FAKS NO: (212) 353 52 40
  • DEG – DEUTSCHE INVESTITIONS – UND ENTWICKLUNGSGESELLSCHAFT MBH TÜRKİYE TEMSİLCİLİĞİ EFT KODU: 934

Deutsche Investitions und Entwicklungsgesellschaft Deginvest’in Türkiye – İstanbul haricinde dünya çapında; Bangkok, Pekin, Cakarta, Johannesburg, Lagos, Lima, Mexico City, Moskova, Nairobi, Yeni Delhi, Sao Paulo ve Singapur’da 13 şubesi ya da temsilciliği bulunmaktadır. Uluslararası finansmana odaklı olarak faaliyetlerini devam ettiren banka hakkında daha detaylı bilgi edinmek isteyen kişiler aşağıda yer alan bankanın resmi web sitesini ziyaret edebilirler.

Deutsche Investitions und Entwicklungsgesellschaft Deginvest resmi internet sitesi: https://www.deginvest.de/International-financing/DEG/