Dacia ve Renault’dan 3 Günlük Kampanya 21 Kasım!

Dacia ve Renault’dan 3 Günlük Kampanya 21 Kasım!

21 Kasım 2019 0 Yazar: Suat Bulut

Dacia ve Renault 72 saatlik bir kampanya düzenledi. Kampanya kapsamında söz konusu markaların bazı modelleri indirimli fiyatlarla satışa sunuluyor. Bunun yanı sıra seçili modellerde 0 faizli alım seçeneği bulunmakta. Ayrıca devletin sağladığı hurda teşvikinden de faydalanılarak satın alınabilecek araçlar mevcut. Dacia ve Renault’tan 3 günlük kampanya detayları…

Dacia ve Renault’tan 3 Günlük Kampanya Kapsamında Seçili Modellerde İndirimli Alışveriş İmkanı!

Kamu bankaları geçtiğimiz günlerde bazı yerli markalarla anlaşma yaparak taşıt kredisi faizlerini aşağı çekmişti. Bu faiz indiriminin ardından pek çok otomotiv firması çeşitli kampanyalar, indirimler ve 0 faizli dönemlerle tüketicinin avantajlı bir şekilde araç sahibi olmalarına katkı sağladılar. Kamu bankalarının anlaşma yaptıkları yerli üretim yapan otomotiv firmalarının arasında Fiat, Ford, Mercedes, BMC, Otokar, Toyota, Honda, Hyundai, Renault, Karsan, Temsan gibi firmalar bulunmakta.

Kampanya düzenleyerek müşterilerine uygun fiyatlı araç satmak isteyen otomotiv firmalarından ikisi de Dacia ve Renault. Yapılan açıklamaya göre Dacia ve Renault 72 saatlik bir kampanya düzenlemiştir. Kampanya 21 Kasım yani bugün itibarı ile başlamış bulunmaktadır. Bahse konu kampanya kapsamında 99 adet Renault Symbol Joy 1.0 SCe 75 Bg modelleri 66.900 TL’den başlamaktadır. Bunun yanı sıra 99 adet Dacia Duster Comfort 1.0 Tce 100 Bg 4X2 modelleri de 85.900 Türk Lirası’ndan başlayan fiyatlarla müşterilere sunulmaktadır.

Renault ve Dacia’nın sunduğu kampanya kapsamında devlet hurda teşvikli fiyatlarla aracınızı satın alabilirsiniz. Bunun yanı sıra söz konusu firmalar sıfır faizli alım seçeneği de sunmaktadır. 72 saat sürecek olan kampanya ile hem tüketicinin araç gereksinimi uygun fiyatlarla sağlanmış hem de piyasadaki canlılık ile ülke ekonomisine katkı sağlanmış olacaktır.

3 devlet bankasından taşıt kredisi indirimi haberi için buraya göz atabilirsiniz.