Credit Industriel et Commercial Kimin Türkiye Şubesi Var Mı?

Credit Industriel et Commercial Kimin Türkiye Şubesi Var Mı?

3 Kasım 2020 0 Yazar: Şerife Uslu

Credit Industriel et Commercial; Fransa’da 7 Mayıs 1859 tarihinde kurulmuş bir finansal hizmetler grubudur. Banka kısaca “CIC” olarak da bilinir. 150 yılı aşkın köklü bir geçmişe sahip olan banka hali hazırda Fransa’nın Başkenti Paris merkezli olarak faaliyetlerine devam etmektedir. Ana şirketi Crédit Mutuel Fransa’nın en büyük 4. bankası konumundadır. Credit Industriel et Commercial kimin Türkiye şubesi var mı sorusunun ikinci kısmı da; bankanın ülkemizde şubesi bulunmadığı ancak “temsilciliği” olduğuna dair bilgi verilerek cevaplanabilir. Ünlü Fransız Bankası CIC hakkında detaylara geçelim…

Credit Industriel et Commercial Kimin Türkiye Temsilciliği İletişim Bilgileri

Dünyada 37 ülkede faaliyet gösteren CIC, global çapta bilinen ve saygı gören bir bankadır. Credit Mutuel CIC grubunun dünya çapında; 29 milyonu aşkın müşterisi, 76 binden fazla çalışanı, 6 bine yakın satış noktası, 4 şubesi ve 36 temsilciliği bulunmaktadır. Fransa dışı ülkelerde faaliyet gösterdiği diğer tüzel kişilikler ülke bazında şu şekildedir:

  • Almanya (Targobank)
  • Fas (BMCE Bank)
  • Tunus (Bank of Tunusia)
  • İspanya (Targobank)

Credit Industriel et Commercial Türkiye temsilciliği iletişim bilgileri aşağıdaki gibidir.

  • CREDIT INDUSTRIEL ET COMMERCIAL (CIC) TÜRKİYE TEMSİLCİLİĞİ ADRESİ: SÜLEYMAN SEBA CAD. NO: 48 BJK PLAZA A BLOK D: 82 AKARETLER BEŞİKTAŞ İSTANBUL
  • CREDIT INDUSTRIEL ET COMMERCIAL (CIC) TÜRKİYE TEMSİLCİLİĞİ TELEFONU: (212) 227 67 39 – 40
  • CREDIT INDUSTRIEL ET COMMERCIAL (CIC) TÜRKİYE TEMSİLCİLİĞİ FAKS: (212) 227 67 44
  • CREDIT INDUSTRIEL ET COMMERCIAL (CIC) TÜRKİYE TEMSİLCİLİĞİ EFT KODU: 920

Credit Industriel et Commercial tarafından çok dilli uzaktan bankacılık hizmeti de verilmektedir. CIC’in uzaktan bankacılık hizmetine “Filbanque” ismi verilmektedir. Credit Industriel et Commercial online bankacılık ya da internet bankacılığı olarak da tanımlanabilir. Fransızcanın yanı sıra Almanca ve İspanyolca dillerinde de hizmet vermektedir.

CIC internet bankacılığı girişi aşağıda verilen bankanın resmi internet sitesi üzerinden gerçekleştirilebilir. Bankanın resmi web sitesinin sağ üst köşesinde bankanın müşterileri için internet bankacılığına giriş imkanı olduğu gibi; online ortamda Credit Industriel et Commercial müşterisi olmak da mümkündür.

Credit Industriel et Commercial CIC resmi web sitesi: https://www.cic.fr/en/