CEPTETEB’ten Anında Kredi Olanağı!

CEPTETEB’ten Anında Kredi Olanağı!

5 Mayıs 2017 0 Yazar: Emine Zaman

Acil nakit ihtiyaçlarınızı CEPTETEB İhtiyaç Kredisi ile giderebilirsiniz. Hafta sonu, akşam, zaman fark etmeksizin 7 gün 24 saat başvurabileceğiniz tüketici kredisi ile ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. CEPTETEB anında kredi dahilinde bankaya gitmeden, sıra beklemeden, yerinizden kalkmadan finansman sağlayabilirsiniz.

CEPTETEB İhtiyaç Kredisi kapsamında 1.000 TL ile 20 bin TL arasında kredi kullanılabilmektedir. Tüketici kredisi ürünü uyarınca belirlenen azami vade 48 aydır. Uygulanan faiz oranı ise kredi geri ödemesinin yapılacağı vade süresine göre farklılık göstermektedir.

CEPTETEB Anında Kredi Dahilinde Aylık %1,35’ten Başlayan Faiz Oranları

CEPTETEB ihtiyaç kredisi dahilinde 24 ay vadeye kadar aylık yüzde 1,35 faiz oranı; 25- 48 ay arası vadede ise aylık yüzde 1,39 faiz oranı uygulanmaktadır. CEPTETEB tüketici kredisi kapsamında kefil yahut teminat talep edilmemektedir. Kefilsiz ihtiyaç kredisi uyarınca kredi tahsis bedeli tahsil edilmemektedir. Kredi kullanım koşulu olarak hayat sigortası yapılmakta ve poliçe bedeli müşteriden tahsil edilmektedir.

CEPTETEB tüketici kredisi dahilinde ödeme kolaylıkları sağlanmaktadır. Müşteri talep ederse ödeme planı alternatiflerini e-mail olarak CEPTETEB’e yollayabilmektedir. Bahse konu kredi ürünü koşullarından faydalanarak 5 bin TL finansman sağlayan müşteri 24 ay vadede kredi geri ödemelerini tamamlayacak ise aylık yüzde 1,35 faiz oranından yararlanabilecektir. Bu durumda müşteri 84 TL hayat sigortası poliçe bedeli ödeyecektir. Kredinin yıllık toplam maliyet oranı yüzde 21,2701 olacaktır.

Söz konusu kredi hizmeti kapsamında sağlanan finansman geri ödemeleri CEPTETEB internet ve mobil şubelerinden, TEB ATM’lerinden ve CEPTETEB Destek Merkezi’nden yapılabilmektedir. Size en uygun tüketici kredisi seçeneklerine buradan göz atabilirsiniz.