CEPTETEB İhtiyaç Kredisi Faiz Oranını Yüzde 0,98’e Düşürdü!

CEPTETEB İhtiyaç Kredisi Faiz Oranını Yüzde 0,98’e Düşürdü!

5 Aralık 2019 0 Yazar: Suat Bulut

Kolay kullanılabilen, anında hesaba gelen, bankaya gitmeye gerek olmayan bir ihtiyaç kredisi günümüz koşullarında hayat kolaylaştıran ve en çok tercih edilen ürünlerden birisi. Müşteri taleplerine önem vererek, isteklere yönelik ürünler tasarlayan CEPTETEB ihtiyaç kredisi faiz oranını yüzde 0,98’e düşürdü. CEPTETEB kredi kapsamında yeni gelen müşterilere yüzde 0,98 hoş geldin faizi uygulanmaktadır.

CEPTETEB İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları ve Özellikleri!

Türkiye’nin dijital bankalarından CEPTETEB faiz oranlarındaki indirimiyle müşterilerine anında finansman imkanı sunmaktadır. CEPTETEB anında kredi dahilinde faiz oranları yüzde 0,98’den başlamaktadır. Aylık yüzde 0,98 faiz oranı CEPTETEB’in yeni müşterilerine uyguladığı hoş geldin faiz oranıdır. Hali hazırda CEPTETEB müşterisi olanlar için tüketici faiz oranları da yüzde 0,99’dan başlamakta olup kullanılan finansman tutarına ve vade süresine göre farklılık göstermektedir.

CEPTETEB ihtiyaç kredisi koşullarına göre maksimum 50 bin TL kredi kullanılabilmektedir. Kredi kapsamında vadeye ve kullanılan finansman tutarına göre değişen faiz oranı maksimum aylık yüzde 1,08 şeklinde uygulanmaktadır. Kredi faiz oranı müşterinin kredi skoruna göre farklılık göstermektedir.

CEPTETEB Tüketici Kredisi Vadesi Ne Kadar?

Söz konusu CEPTETEB kredi hizmeti dahilinde uygun faiz oranlarının yanı sıra uzun vade imkanı da bulunmaktadır. İlgili kredi 60 aya kadar vadelendirilebilmektedir. İhtiyaç kredisi azami vade 60 ay olarak belirlenmiştir.

Bunun yanı sıra kredi kapsamında kredi tahsis bedeli tahsil edilmemektedir. CEPTETEB masrafsız kredi ile hızlı ve hayat kolaylaştıran hizmet alabilirsiniz.

CEPTETEB İhtiyaç Kredisi Hesaplama 10.000 TL!

CEPTETEB  ihtiyaç kredisi kapsamında 10.000 TL finansmanı 24 ay vade ile kullanacak olan yeni müşteri aylık yüzde 0,98 faiz oranından faydalanacaktır. CEPTETEB kredi hesaplama işlemi neticesinde müşterinin aylık taksitleri yaklaşık 481 TL kadar olacaktır. CEPTETEB kredi dahilinde kredi tahsis bedeli tahsil edilmemekte olup hayat sigortası yaptırmak gerekmektedir. Kredinin yıllık maliyet oranı yüzde 15,0614 olacaktır.

CEPTETEB Nedir?

CEPTETEB nedir sorusu pek çok tüketicinin merak ettiği sorulardan biridir. CEPTETEB yeni nesil dijital bankacılıktır. CEPTETEB ile bankaya gitmeden, oturduğunuz yerden bankacılık işlemlerini gerçekleştirebilir, ister fatura yatırıp ister kredi kullanabilirsiniz. CEPTETEB dijital bankacılık uygun maliyetli ve avantajlı fırsatlar sunmaktadır. CEPTETEB nedir hakkında detaylı bilgi için buraya göz atabilirsiniz.