Burgan Bank Ev Karşılığı İhtiyaç Kredisi Evin Kredindir

Burgan Bank Ev Karşılığı İhtiyaç Kredisi Evin Kredindir

2 Mayıs 2020 0 Yazar: Nilgün Ciğerci

Yüksek meblağlardaki ihtiyaçlarınız için kredi kullanmak istiyor lakin istediğiniz miktarda tüketici kredisi alamıyorsanız, Burgan Bank’ta size göre bir kredi ürünü bulunuyor. Burgan Bank ipotekli ihtiyaç kredisi ile size ait olan bir gayrimenkulün ipoteği ile 500 bin TL’ye kadar finansman sağlayabilirsiniz. Yüksek miktarlarda kredi ihtiyacı olanlar için Burgan Bank Ev Karşılığı İhtiyaç Kredisi Evin Kredindir kampanyası detaylarına geçelim…

Burgan Bank’ta Evin Kredindir kredi ürünü ile sizlere en kolay şekilde finansman sağlamaya gayret göstermektedir. İpotek karşılığı ihtiyaç kredisi ürünü dahilinde sahibi olduğunuz evi rehin göstererek finansman sağlayabilirsiniz.

Burgan Bank İpotekli İhtiyaç Kredisi Koşulları

 • İpotek konusu evin sizin üzerinize olması gerekmektedir. Bunun yanı sıra bahse konu gayrimenkul üzerine her hangi bir şerh ya da kısıtlamama olmamalıdır.
 • Burgan Bank ev karşılığı ihtiyaç kredisi dahilinde 500 bin TL’ye kadar finansman sağlayabilmektedir. Yani evinizin değeri ne olursa olsun maksimum 500 bin TL kredi kullanabilirsiniz.
 • Burgan Bank ev karşılığı tüketici kredisi uyarınca rehin konusu gayrimenkulün acil satış değerinin minimum 100 bin TL olması gerekmektedir. Bu değer yapılacak ekspertiz sonucunda belirlenmektedir.
 • Burgan Bank ev karşılığı kredi kapsamında krediye konu olan konutun son 5 yıl içerisinde aile içi bir satışa konu olmaması gerekmektedir.
 • İpotek edilecek olan konutun kat mülkiyeti tapusu yahut kat irtifakı tapusu olması gerekmektedir.
 • Burgan Bank teminat karşılığı ihtiyaç kredisi kapsamında, rehin konusu gayrimenkulün acil satış değerinin yüzde 50’sine kadar finansman sağlayabilmektedir. Yani konutunuzun acil satış değeri 100 bin TL ise maksimum 50 bin TL finansman sağlayabilirsiniz.
 • Burgan Bank teminatlı tüketici kredisi kapsamında kredi tahsis bedeli tahsil etmektedir.

Burgan Bank Ev Karşılığı İhtiyaç Kredisi Evin Kredindir

 • Burgan Bank Teminatlı İhtiyaç Kredisi’ne 4 Adımda Sahip Olabilirsiniz:

Burgan Bank teminatlı tüketici kredisi dahilinde aylık yüzde 1,89 faiz oranı uygulamaktadır. Yüzde 1,89 faiz oranı ile kredinizi kullanabilir, 36 aya varan vadelerde de geri ödeyebilirsiniz. Burgan Bank ipotekli ihtiyaç kredisi uyarınca maksimum vade 36 ay olarak belirlenmiştir. Bireysel finansman kredisi olarak da bilinen ipotek karşılığı ihtiyaç kredisi uyarınca Burgan Bank sizlere müthiş kolaylık sağlamaktadır. Burgan Bank’tan teminat karşılığı kredi hizmeti kapsamında kredinizi yalnızca 4 adımda elinize alabilirsiniz.

 • 1. Adım: Burgan Bank resmi internet sitesinden başvuru formu doldurduğunuzda Burgan Bank görevlileri sizi aramaktadırlar.
 • 2. Adım: Sizi arayarak ekspertiz bilgilerini paylaşan Burgan Bank görevlileri ile ekspertiz raporunu değerlendirip, koşulları birlikte belirlersiniz.
 • 3. Adım: Belgeleriniz banka görevlileri tarafından hazırlanıp, sizin de imzanız alınmaktadır.
 • 4. Adım: Son olarak da tapu dairesinde banka görevlileri ile buluşularak teminat işlemleri halledilmekte ve kredi tutarı size verilmektedir.

Bu aşamadan sonra kredinizi güle güle kullanabilirsiniz.

Burgan Bank İpotek Karşılığı İhtiyaç Kredisi Örnek Hesaplama

Burgan Bank Ev Karşılığı Kullanılan kredi tutarı: 75.000 TL

Burgan Bank İpotek Karşılığı Kredi Aylık faiz oranı: % 1,89

Burgan Bank Ev Karşılığı Kredi Vade süresi: 36 ay

Burgan Bank Teminat Karşılığı Kredi tahsis bedeli: 375 TL

Burgan Bank Gayrimenkul Karşılığı Kredi Aylık taksit tutarı: 3.070,59 TL

Burgan Bank Konut Karşılığı Kredi Ekspertiz ücreti: 1.000 TL

Burgan Bank’ta Evin Kredindir İpotek tesis bedeli: 189 TL

Burgan Bank Ev Karşılığı Kredi Toplam geri ödenecek meblağ: 110.541,24 TL

Burgan Bank Ev Karşılığı İhtiyaç Kredisi Evin Kredindir haberi akabinde Burgan Bank’ın diğer bankacılık ürünlerine de buradan göz atabilirsiniz.