Borç Transferi Kredisi İle Borçları Burgan Bank’a Transfer Etmek Mümkün!

Borç Transferi Kredisi İle Borçları Burgan Bank’a Transfer Etmek Mümkün!

7 Şubat 2017 0 Yazar: Emine Zaman

Borçlarınızı tek çatı altında birleştirip, ödeme rahatlığına ulaşmak istiyorsanız, Burgan Bank’ın “Borç Transfer İhtiyaç Kredisi” kampanyasından faydalanabilirsiniz. Farklı bankalarda bulunan kredi ve kredi kartı borçlarınızı Burgan Bank’a transfer edip, uzun vade süresinde, size özel ödeme planlarıyla kredi ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Burgan Bank’ın borç transferi kredisi kampanyası 31 Mart 2017 tarihine kadar geçerlidir. Banka bahse konu transfer kredi dahilinde aylık yüzde 1,56’dan başlayan faiz oranları uygulamaktadır. Kampanya kapsamında uygulanan faiz oranları kredi geri ödemesini yapılacağı vade süresine göre farklılık göstermektedir.

Borç Transferi Kredisi Kapsamında 48 Ay Vade İmkanı!

Banka borç transferi kredisi uyarınca azami vade süresini 48 ay olarak belirlemiştir. Bahse konu transfer kredi kapsamında 12 aya kadar vadelendirmelerde müşteri aylık yüzde 1,56 faiz oranından faydalanmaktadır. 13- 18 ay arası vadede kullanılan krediye aylık yüzde 1,61 faiz oranı uygulanmakta ve 19- 24 ay arası vadelerde ise aylık yüzde 1,65 faiz oranı uygulanmaktadır.

Kampanya dahilinde sağladığı transfer kredi için 25 ile 36 ay vadede ödemek isteyen müşteri aylık yüzde 1,67 faiz oranından, 37- 48 ay vadede kredi geri ödemesini tamamlayacak olan müşteri ise aylık yüzde 1,69 faiz oranından faydalanacaktır. Burgan Bank borç transferi kredisi kapsamında kullanılan finansman tutarının binde 5’i oranında kredi tahsis ücreti talep etmektedir. Bankanın Borç Transfer İhtiyaç Kredisi kampanyası dahilinde finansman sağlamak ve kampanya koşulları hakkında detaylı bilgi almak için Burgan Bank şubelerine uğrayabilirsiniz.Diğer ihtiyaç kredilerini inceleyerek en cazip krediyi bulabilirsiniz.