Bimcell Kampanya 2020 Bimcell Kampanyaları 2020

Bimcell Kampanya 2020 Bimcell Kampanyaları 2020

8 Ocak 2020 0 Yazar: Nilgün Ciğerci

GSM operatörleri piyasasına diğer firmalara nispeten geç dahil olsa da müşteri portföyünü kısa sürede genişleten Bimcell günden güne büyüme de devam ediyor. Bimcell kampanya çeşitleri ile müşteri memnuniyetini artırmayı da sürdürüyor. Bimcell kampanyaları vatandaşın Bimcell hatlarına olan ilgisinin de artmasını sağlıyor. Bimcell Kampanya 2020 Bimcell Kampanyaları 2020 türleri arasında; SMS, dakika ve internet hediyesi bulunan çeşitler yer almaktadır.

Bimcell Kampanya 2020 Bimcell Kampanyaları 2020

Bimcell Yeni Hat Kampanyası!

Bimcell yeni hat alanlar için çok cazip bir kampanya düzenlemiştir. Bimcell’den yeni hat alan vatandaşlar hattın kullanıma açılmasının akabinde ilk 30 gün içerisinde yeni hat kampanyasından yararlanabilmektedirler. Bimcell yeni hat kampanyası başvurusu cep telefonlarının kısa mesaj kısmına; “BIMCELL BONUS” yazılarak 4551’e SMS gönderilerek yapılabilmektedir. Bimcell TL yükleme, Bimcell lira yükleme seçenekleri için buraya göz atabilirsiniz.

Bimcell yeni hat kampanyası başvurusu ücretsizdir. Müşterilerin 30 gün içerisinde yeni hat satın almış olmaları bu kampanyadan yararlanmaları için yeterlidir. Bimcell yeni hat kampanyası başvurusu yapan kişinin hattına bir ay boyunca geçerli olmak üzere; 250 dakika, 250 SMS ve 6 GB hediye tanımlanmaktadır.

Bimcell Lira Yükleme Kampanyası! Bimcell 25 TL Yükleme Hediyeleri!

Bimcell hat sahipleri hatlarına tek seferde yaptıkları 25 TL yükleme karşılığında Bimcell’den hediyeler kazanmaktadır. Bimcell TL yükleme kampanyası dahilinde 25 lira yükleme yapan müşterinin telefonuna bir ay süre ile geçerli olmak üzere; 500 SMS ve 1 GB hediye tanımlanmaktadır. Bimcell lira yükleme kampanyası ücretsizdir. Bimcell TL yükleme kampanyası başvurusu için herhangi bir işlem yapmaya gerek olmayıp; faturalı Bimcell hat müşterileri bu kampanyadan direkt olarak faydalanabilmektedir. Bimcell TL yükleme, Bimcell lira yükleme seçenekleri için buraya göz atabilirsiniz.

Bimcell İnternet Kampanyası!

Bimcell internet kampanyası yukarıdaki kampanyalar dahilinde; Bimcell yeni hat kullanıcıları için 6 GB ve 25 TL yükleme karşılığında da 1 GB olmak üzere iki farklı şekilde müşterilere sunulmaktadır. Bimcell hediye internet kullanım süresi 1 aydır. Yeni hat kullanıcıları için hediye internet bir defaya mahsustur. Tek seferde 25 lira yükleme karşılığında ise her ay hediye internet yenileme gerçekleşmektedir.

Bimcell SMS Kampanyası!

Bimcell mesaj kampanyası yukarıdaki kampanyalar dahilinde; Bimcell yeni hat kullanıcıları için 250 SMS ve 25 TL yükleme karşılığında da 500 SMS olmak üzere iki farklı şekilde müşterilere sunulmaktadır. Bimcell hediye SMS kullanım süresi 1 aydır. Yeni hat kullanıcıları için hediye bir defaya mahsustur. Tek seferde 25 lira yükleme karşılığında ise her ay hediye SMS yenileme gerçekleşmektedir.

Bimcell Dakika Kampanyası!

Bimcell konuşma kampanyası, Bimcell yeni hat kullanıcıları için 250 dakika olarak sunulmaktadır. Bimcell hediye dakika kullanım süresi 1 aydır. Bir defaya mahsus olarak tanımlanmaktadır.