Bimcell Hediye İnternet 2020!

Bimcell Hediye İnternet 2020!

9 Ocak 2020 0 Yazar: Şerife Uslu

Bimcell hediye internet kampanyaları ile müşterilerine internette bol bol gezinme fırsatı veriyor. Çağımızın telefon kullanım alışkanlıklarına baktığımızda artık SMS kullanımının oldukça azaldığı, buna nazaran internet kullanımının da arttığı görülmektedir. Oluşan talebe göre kampanyalar düzenleyen GSM şirketleri, internet hediyeli kampanyalar düzenlemeye özen göstermektedir. Zira artık pek çok kişi için internet olmazsa olmaz bir hale gelmiş olup, kullanıcılar düşük maliyetle daha çok internet hakkı tanınan şirketlere abone olmaya başlamışlardır. Bimcell hediye internet 2020 kapsamında hali hazırda bulunan kampanyalar aşağıda detaylı bir şekilde açıklanmıştır.

Bimcell Hediye İnternet Kampanyaları 2020!

Bimcell hediye internet uygulamaları 2020 kapsamında 2 adet kampanya duyurmuştur. Bimcell hediye internet kampanyalarından biri her ay belirli tutar üzerinde yapılan ödemelere sağlanan Bimcell bedava internettir. Diğer Bimcell bedava internet 2020 kampanyası ise Bimcell’e yeni gelen müşterilere sunulan bedava internet uygulamasıdır.

Vodafone internet kampanaları 2020 hakkında bilgi için buraya göz atabilirsiniz.

Bimcell Aylık Yüklemeye İnternet Hediyesi Kampanyası 2020! Bimcell 1 GB Bedava İnternet 2020!

Bimcell hediye internet uygulaması 2020 kapsamında tek seferde 25 TL ve üzeri miktarlarda yükleme yapan müşterilerine 1 GB hediye internet sağlamaktadır. Söz konusu Bimcell bedava internet 1 ay boyunca geçerlidir. Bimcell 25 TL ve üzeri yüklemelerde 1 GB internet hediyesinin yanı sıra 500 SMS de hediye etmektedir. Bimcell 1 GB hediye internet uygulamasından faydalanmak için her hangi bir kayıt ya da işleme gerek yoktur. 25 TL ve üzeri miktarlarda kontör yüklemek yeterlidir.

Bimcell Yeni Hat İnternet Hediyesi Kampanyası 2020! Bimcell 6 GB Hediye İnternet Kampanyası 2020!

Bimcell yeni hat alan müşterilerine özel kampanya oluşturmuştur. Kampanya dahilinde 6 GB internet, 250 dakika ve 250 SMS hediye edilmektedir. Söz konusu hediyeler hattınıza tanımlandıktan sonra 30 gün boyunca kullanılabilmektedir.

Türk Telekom kredi imkanı var mı hakkında bilgi için buraya göz atabilirsiniz.

Bimcell 6 GB Bedava İnternet Kampanyasına Nasıl Katılabilirim?

Bimcell’in 6 GB hediye internetinden faydalanmak için yeni hat alan, Bimcell’e yeni katılan üyenin, hattı açıldıktan sonra 30 gün içerisinde kampanyaya katılması gerekmektedir. Kampanya kaydı için BIMCELL BONUS yazıp 4551’e mesaj yollamak yeterlidir. Hediye 6 GB, 250 SMS ve 250 dakika hatta tanımlandıktan sonra 30 gün boyunca kullanılabilmektedir. 30 günün sonunda kalan kullanımlar sıfırlanacak olup takip eden aya aktarılmayacaktır.