Bankalar Hakkında Bir Çok Bilgiyi Bulabileceğiniz Site: BANKALAR.ORG

Bankalar Hakkında Bir Çok Bilgiyi Bulabileceğiniz Site: BANKALAR.ORG

8 Haziran 2020 0 Yazar: Şerife Uslu

BANKALAR.ORG 2006 yılında hizmete açılmış bir sitedir. Türkiye’de faaliyet gösteren bankaların hizmetlerini, banka şubelerine gitmeden bilgilendirmektedir. Bu sayede banka müşterileri kullanmış olduğu bankanın bütün hizmetleri BANKALAR.ORG sayesinde öğrenmiş olmaktadırlar.

BANKALAR.ORG sitesi bankaların hangi hizmetleri verdiğini güncel olarak yayınlayarak, en yeni haberlerle site ziyaretçilerine bilgi vermektedir. Bankalar hakkında yayınlamış olduğu aralıksız bilgiler ile, ziyaretçileri tarafından takdirle karşılanan bir sitedir. Hangi bankanın hizmetini ve yeniliklerini öğrenmek isterseniz, siteyi ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.

Siteyi ziyaret ederek, müşterisi olduğunuz veya olmak istediğiniz bankanın hizmetlerinden ilk olarak haberdar olabilirsiniz. Site adeta bankaların bilgilerini ziyaretçilere kütüphane gibi yayınlayan, bir ansiklopedi görevi yapmaktadır. Site ziyaretçileri bilgi merkezi bölümünü ziyaret ederek, bankalar hakkında ipuçlarına sahip olabilirler. Bu almış olduğunuz ipuçları bankacılık işlemlerinizi yaparken, hayatınızı kolay hale getirecektir.

Bankalar.Org Sitesinde Bankalar Müşterilerine Hangi Hizmetleri Veriyor?

Bankalar.Org sitesi, Türkiye’de bulunan ve faaliyette olan bankaların, müşterilerine hangi hizmetleri verdiği hakkında doyurucu bilgiler veriyor. Vermiş olduğu bilgiler ise şu şekildedir.

  • Bankaların EFT saatleri hakkında müşteriler siteden bilgi alabilirler.
  • Bankaların hakkında genel bilgi sahibi olabilirler.
  • Hangi bankanın ne kadar faizle ve vade ile kişilere ihtiyaç kredisi verdiğini siteden öğrenebilirsiniz.
  • IBAN Sorgulama ve öğrenme hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.
  • Bankaların çalışma saatleri ve iletişim numaralarının ne olduğunu siteden öğrenebilirsiniz.
  • Bankaların havale ücretleri hakkında siteden bilgi alabilirsiniz.
  • Bankaların müşterilerine hangi kredileri verdiğini siteden öğrenebilirsiniz.

Bunların haricinde hangi bankanın kaç şubesi olduğunu ve şube ile ilgili daha detaylı bilgileri siteden öğrenebiliyorsunuz.

Banka Şubeleri Siteden Nasıl Öğreniliyor?

Bankalar.Org haber sitesinden banka şubesini öğrenmek için şu adımları takip etmeniz gereklidir. Banka şube arama bölümünden aramak istediğiniz bankanın ismini seçiniz. Sonra bankanın hangi ilde olduğunu seçiniz. Aramak istediğinizi ilçeyi tıklayın. Bunları seçtikten sonra arama butonuna basarak, istediğiniz bankanın şubesi hakkında detaylı bilgi ekranın önüne çıkacaktır. Şube hakkında olan bütün bilgileri ise, üzerine tıklayarak öğrenebiliyorsunuz.

https://www.bankalar.org/