Aylık Yüzde 0,90’dan Başlayan Konut Kredisi A Bank’tan!

Aylık Yüzde 0,90’dan Başlayan Konut Kredisi A Bank’tan!

10 Mayıs 2017 0 Yazar: Emine Zaman

Artık kendi evimde oturmak istiyorum diyorsanız konut kredinizi uygun faiz oranlarıyla A Bank’tan temin edebilirsiniz. A Bank kira öder gibi ev sahibi olmak isteyen müşterilerine aylık yüzde 0,90’dan başlayan faiz oranlarıyla konut kredisi imkanı sunuyor.

A Bank’tan kredi kullanarak ev satın almak isteyen müşterilerine banka uygun ödeme fırsatları, avantajlı faiz oranları ve vergi muafiyeti sağlamaktadır. A Bank konut kredisi dahilinde finansman sağlayan müşteriler kredi geri ödemelerini 120 aya kadar olan vadelerde yapabilmektedir. Müşteri talebine göre banka özel ödeme planları oluşturabilmektedir.

A Bank ev kredisi kapsamında faiz oranları aylık yüzde 0,90’dan başlamakla birlikte kredi geri ödemesinin yapılacağı vade süresine göre farklılık göstermektedir. Konut kredisi uyarınca 3 ile 24 ay arası vadelerde aylık yüzde 0,90; 25-60 ay arası vadelerde aylık yüzde 0,95; 61-84 ay arası vadelerde aylık yüzde 0,99 faiz oranı uygulanmaktadır. 85 ile 120 ay arasında kredi geri ödemesini tamamlamak isteyen müşteriler ise aylık yüzde 1,1 faiz oranından faydalanmaktadır.

A Bank Konut Kredisi 100.000 TL Örnek Hesaplama

Banka bahse konu ev kredisi dahilinde KKDF ve BSMV ücretlerini almamaktadır. A Bank ev kredisi uyarınca yalnızca TL cinsinden finansman sağlayabilmektedir. Kredi kullanım koşulu olarak hayat sigortası yaptırmak zorunlu tutulmuştur. A Bank kredi tahsis bedeli olarak talep edilen meblağın yüzde 0,5’i (binde 5) kadar dosya masrafı tahsil etmektedir. Söz konusu kredi ürünü uyarınca ekspertiz bedeli ve ipotek tesis bedeli müşteriden tahsil edilmektedir.

A Bank konut kredisi hizmetinden faydalanarak 100 bin TL finansman sağlayan müşteri, kredi geri ödemelerini 120 ay vadede tamamlamak istiyorsa aylık yüzde 1,1 faiz oranından faydalanacaktır. Bu durumda müşteri aylık 1.505 TL kadar kredi taksitleri ödeyecektir. Ev kredisi ürünü kapsamında finansman sağlamak için A Bank şubelerine uğrayabilir, size en uygun konut kredisi ürünleri için buraya göz atabilirsiniz.