Atanur Kuyumculuk Sahibi Kim? Atanur Kuyumculuk Kimin?

Atanur Kuyumculuk Sahibi Kim? Atanur Kuyumculuk Kimin?

26 Nisan 2020 0 Yazar: Suat Bulut

Atanur Kuyumculuk 2005 yılında kurulmuştur. Şirketin kuruluş unvanı Atanur Kuyumculuk İthalat, İhracat ve Ticaret Anonim Şirketi’dir. Atanur Kuyumculuk dünyanın pek çok bölgesinde hizmet vermekte ve global çaptaki iş birliklerini artırmaya devam etmektedir. Şirket 2013 yılından bu yana borsada işlem görmektedir. Şirket hakkında merak edilen Atanur Kuyumculuk sahibi kim, Atanur Kuyumculuk kimin, Atanur Gold şirket bilgileri, Atanur Kuyumculuk iletişim bilgileri, vs gibi konular hakkında detaylı bilgi yazının devamında yer almaktadır.

Atanur Kuyumculuk Sahibi Kim? Atanur Kuyumculuk Ortaklık Yapısı!

Atanur Kuyumculuk 36 milyon TL sermayeye sahiptir. Şirketin unvanı Atanur Kuyumculuk İthalat, İhracat ve Ticaret Anonim Şirketi şeklindedir. 2005 yılında kurulmuş olan şirketin sahibi Taha Ahmet Alacacı’dır. Şirketin yüzde 100 hissesinin sahibi ve Atanur Kuyumculuk yönetim kurulu başkanı da Taha Ahmet Alacacı’dır.

Borsada işlem gören şirketler hakkında bilgi için buraya göz atabilirsiniz.

Atanur Gold kurulduğu günden bugüne dek müşterilerine kalite ve güven ilkelerine uygun, farklı tasarım ve üretim inovasyonları ile hizmet vermektedir. Şirket hem zenginliğin hem zarafetin simgesi olan altını tasarımcıları ve uzman zanaatkarları ile işleyerek müşterilerine sunmaktadır. Atanur Kuyumculuk kapsamında gram altın, külçe altın ve tasarım altınlar bulunmaktadır. Şirket kişiye özel tasarımlar da yapabilmektedir. Bunun için aşağıda yer alan iletişim bilgilerinden faydalanarak şirkete ulaşarak hayalini kurduğu takıya ulaşabilir.

Atanur Kuyumculuk Borsa Faaliyetleri!

Atanur Kuyumculuk 2013 yılında Borsa’ya üye olmuştur. Şirket Borsa İstanbul Kıymetli Madenler Piyasası ve Borsa İstanbul Kıymetli Madenler ve Taşlar Piyasası’nda işlem görmektedir. Atanur Kuyumculuk’un Borsa İstanbul’da işlem gördüğü kod WCS şeklindedir.

Atanur Kuyumculuk İletişim Bilgileri!

Atanur Kuyumculuk iletişim bilgileri şu şekildedir:

  • Atanur Kuyumculuk telefon numarası: +90212 603 1808
  • Atanur Kuyumculuk faks numarası: +90212 603 1809
  • Atanur Kuyumculuk adres: Molla Fenari Mahallesi Nuruosmaniye Caddesi No:47 Kat:1 Çemberlitaş/ Fatih İstanbul
  • Atanur Kuyumculuk web adresi: http://www.atanurgold.com- www.atanurkuyumculuk.com.tr

İş Bankası altın günleri 2020 hakkında bilgi için buraya göz atabilirsiniz.

Atanur Kuyumculuk Şikayet!

Atanur Kuyumculuk şikayet, istek ve önerileriniz için yukarıda yer alan iletişim bilgilerinden faydalanarak şirkete ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda şirketin resmi internet sitesinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak taleplerinizi şirkete iletebilirsiniz.