Aralık En Uygun İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları!

Aralık En Uygun İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları!

6 Aralık 2019 0 Yazar: Nilgün Ciğerci

Kışın yaklaşması ile artan ihtiyaçlar tüketicinin kredilere yönelmesini sağlıyor. 2019 Aralık en uygun ihtiyaç kredisi faiz oranlarını araştıran tüketici, ihtiyaç duyduğu finansmanı en düşük maliyetle sağlamaya çalışıyor. Bununla birlikte bankalar da tüketici taleplerine ve piyasa koşullarına uygun kredi ürünleri tasarlamakta ve hem ülke ekonomisine hem de müşteri bütçesine katkı sağlamaktadırlar. İşte aralık ayı bankaların en uygun ihtiyaç kredisi faiz oranları

2019 Aralık Bankaların En Uygun İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları!

2019 Aralık ayı bankaların en uygun ihtiyaç kredisi ürünleri kapsamında CEPTETEB faiz oranı yüzde 0,98 olan ihtiyaç kredisi imkanı sunmaktadır. CEPTETEB aylık yüzde 0,98 faiz oranını yeni müşterilerine uygulamakta olup, hali hazırda müşterisi olan için ihtiyaç kredisi faiz oranı yüzde 0,99’dan başlamakta ve Findeks kredi notuna göre farklılık göstermektedir. CEPTETEB anında kredi ile oturduğunuz yerden zahmetsiz ve düşük maliyetli finansman sağlayabilirsiniz. Aralık ayı en uygun ihtiyaç kredisi faiz oranı sunan bankalardan biri de Denizbank. Denizbank ihtiyaç kredisi kapsamında aylık yüzde 1,09’dan finansman sağlamaktadır.

Bankaların düşük maliyetli ihtiyaç kredileri kapsamında ING Bank da son bahar kredisi ile tüketicinin kredi gereksinimini avantajlı koşullara sağlamaya çalışmaktadır. ING Bank son bahar kredisi dahilinde aylık yüzde 1,17 faiz oranı ile likidite imkanı sunmaktadır. Kredi kapsamında 60 aya varan vade olanağı bulunmaktadır. ING Bank son bahar kredisi hakkında detaylı bilgi için buraya göz atabilirsiniz.

Akbank aralık ayı ihtiyaç kredisi faiz oranı aylık yüzde 1,15’ten başlamaktadır. Bahse konu kredi hizmeti dahilinde uygulanan faiz oranı müşterinin kredi skoruna göre, kredinin vadesine göre, kredi tutarına göre ve kredinin nereden kullanıldığına göre farklılık göstermektedir. Akbank ihtiyaç kredisi yüzde 1,15 faiz oranı, Akbank şubelerinden kullanılan 50 bin TL ve üzeri finansman tutarları ile 49- 60 ay arasındaki vadelerde geçerlidir. Garanti Bankası ihtiyaç kredisi faiz oranı da aylık yüzde 1,14’ten başlamaktadır.

Kamu Bankaları İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları Aralık 2019!

Devlet bankaları ihtiyaç kredisi faiz oranları en çok merak edilen konular arasında yer almakta. Devlet bankalarından Vakıfbank ihtiyaç kredisi faiz oranı aylık yüzde 1,25 olarak deklare etmiştir. Vakıfbank Sky Limit ürünü ile müşterilerine istedikleri zaman kullanabilecekleri kredi imkanı sunmaktadır. Vakıfbank’ın yeni kredisi Sky Limit hakkında detaylı bilgi için buraya göz atabilirsiniz.