Ankara Evden Eve Nakliyat Hizmeti Nereden Alınır?

Ankara Evden Eve Nakliyat Hizmeti Nereden Alınır?

24 Haziran 2021 0 Yazar: Şerife Uslu

Son derece meşakkatli olan taşınma süreci; işinin ehli, güvenilir nakliyat firması ile çalışıldığında daha kolay atlatılabiliyor. Özellikle de büyük şehirlerde taşınma işleminde nakliye firmalarının özellikleri daha da ön plana çıkıyor. Ankara evden eve nakliyat hizmeti nereden alınır sorusuna; işinin ehli, tecrübeli ve güven veren Octovan önemli bir tercih konumunda şeklinde cevap vermek doğru olacaktır.

Ankara Ev Taşıma Firmaları Arasında Octovan Öne Çıkıyor

Bir evden başka bir eve taşınmak büyük zahmetler içeren bir eylemdir. Eşyaların doğru şekilde paketlenmesi, taşıma esnasında hasar görmelerini engelleyecektir. Özellikle baza, çamaşır makinesi gibi ağır eşyaların naklinde profesyonel bir hizmet söz konusu olmaktadır. Bu işi defalarca yapmış olan anahtar teslim taşıma firmalarına yönelmek önem kazanacaktır. Aynı bölge içine veya başka bir bölgeye nakliyat imkanı sunan Octovan; müşterilerin ev taşıma taleplerine günün her saati cevap sağlıyor. Keşif amacıyla eve gelen ekibin planlaması sayesinde eşyaların nasıl taşınacağı netlik kazanıyor. Eşyaların fiziksel özellikleri ve miktarı tespit edildikten sonra nakliyat aracı seçimi yapılıyor. Duruma göre kamyon ve tır arasında tercih yapılıyor.

Ankara Toplamalı Evden Eve Nakliyat Şirketi Octovan

Ankara toplamalı evden eve nakliyat şirketi Octovan çok uzun bir süredir taşıma sektörünün en profesyonel firmaları arasında yer alıyor. Bunun yanı sıra sektör içerisinde elde ettiği bilgi ve tecrübeyi harmanlayarak koşulsuz müşteri memnuniyetini temel alan bir hizmet yaklaşımı sergileyen bu nakliyat şirketi, müşterilerine taşıma işlemlerinde eşyalara zarar gelmeyeceği sözünü vermekte ve anahtar teslim taşıma hizmeti sağlamakta. Her biri işinde deneyim sahibi taşıma ekibinin yanı sıra taşıma teknolojisini de etkin bir şekilde kullanan bu nakliyat firması, işini oldukça profesyonel bir şekilde yerine getiriyor.

Toplamalı Ev Taşıma Nasıl Yapılıyor?

Eşya taşıması konusunda zorlanan tüm kişiler için anahtar teslim taşıma hizmetleri kolaylık ve hızlı bir şekilde taşınma imkanını sağlıyor. Bu sayede taşınmak için aylar öncesinden telaşlanmaya gerek kalmıyor. Octovan’ın anahtar teslim taşıma hizmeti zamandan kazanılmasını ve taşınma sırasındaki kargaşalı ortamını yok ediyor. Alanında uzman, deneyimli, işinin ehli ve işini severek yapan personel titizlikle toplama işlemini gerçekleştiriyor. Özellikle taşınma sırasında zarar görmesi muhtemel eşyalar önceden toparlanma hizmeti verilmesiyle zarar görmemiş ve kısa süre içinde taşınmış oluyor. Kaliteli hizmet ile hangi eşyanın nerede olduğu kolaylıkla bulunabiliyor ve yeni adrese eşya yerleştirilme işini de son derece kolay bir hale getiriyor.

Evden Eve Taşıma Süresi

Eşyaların toplamalı evden eve nakliyat durumunda eğer şehir içi bir operasyon yapılacaksa taşıma süresi daha az olmaktadır. Fakat şehirlerarası taşımacılıkta sürenin 2 iş gününe kadar çıktığı görülebilmektedir. Yolculuk esnasında yaşanabilecek kontrol dışı problemler göz önüne alınarak firma tarafından 2 gün garantisi verilmektedir. Özel koşullar için firma ile konuşulabiliyor ve süre konusunda orta yol bulunabiliyor. Aciliyet gerektiren durumlarda firma maksimum hız ve dikkat ile müşterilerine yardımcı oluyor.

Kaynak: https://www.octovan.com/