Anadolubank Kredili Mevduat Hesabı Başvuru

Anadolubank Kredili Mevduat Hesabı Başvuru

22 Ocak 2020 0 Yazar: Nilgün Ciğerci

Anadolubank sunduğu çeşitli ürünlerle müşterilerinin nakit ihtiyaçlarını karşılamak için finansman sağlamaktadır. Bu ürünlerden bir tanesi de Anadolubank kredili mevduat hesabı olarak hizmete sunulmaktadır. Anadolubank kredili mevduat hesabı ya da avans hesabı dahilinde acil nakit ihtiyaçlarınızı karşılayabilir, limitiniz dahilinde alışveriş yapabilirsiniz. Anadolubank Kredili Mevduat Hesabı başvuru işlemi gelir belgesi ile Anadolubank şubelerine yaptırılmaktadır.

Kredili mevduat hesabı, vadesiz hesabınızda para olmasa dahi nakit çekim, alışveriş, düzenli ve otomatik ödemelerinizi yapabileceğiniz bir kredi ürünüdür. Anadolubank ek hesap sayesinde bakiyeniz olmadığı durumlarda kısa süreli ve düşük faizli likidite sağlayabilirsiniz. Ek hesap kapsamında kullanılan meblağ eksi olarak görünmektedir. Anadolubank avans hesap dahilinde kullanılan tutara, belirlenen oranda faiz oranı işletilerek ay sonunda hesabınıza para yattığında kullanılan tutar ve faizi tahsil edilir.

Anadolubank KMH dahilinde kullanılan tutara kullanıldığı süre kadar faiz işletilmektedir. Avans hesap faizi günlük işlemektedir. Anadolubank kredili maaş hesabı faiz oranı banka tarafından müşteri özelinde belirlenmektedir. Güncel faiz oranı aylık yüzde 1,4 seviyesindedir. Anadolubank KMH ile her nakit ihtiyacı duyduğunuzda krediye başvurmadan ve uzun prosedür uygulamalarına maruz kalmadan finansman sağlama imkanı bulabilirsiniz.

Anadolubank KMH Başvurusu! Anadolubank Avans Hesap Açtırma

Anadolubank KMH sahibi olmak ve nakit ihtiyaçlarınızı kolaylıkla karşılamak için ek hesap açtırma talebinde bulunmanız gerekmektedir. Ek hesap ancak sizin talebiniz doğrultusunda hesabınıza tanımlanabilir. Anadolubank avans hesap açma işlemi gerçekleşmesi için gerekli belgeleriniz ile bankaya başvurmanız gerekmektedir. Gelirinizi gösteren bir belge ve kimliğinizi belirten bir nüfus cüzdanı ya da ehliyet ile Anadolubank’a başvurduğunuzda Anadolubank kredili mevduat hesabı açma işleminiz bankanın da uygun görmesi ile gerçekleştirilebilir. Anadolubank Kredili Mevduat Hesabı başvuru için gerekli belgeler kimlik belgesi ve gelir belgesidir.

Anadolubank Ek Hesap Limiti

Hazırda kredim dursun diyerek Anadolubank avans hesap dahilinde hesap tanımlatabilirsiniz. Böylece acil nakit ihtiyacınız olduğu durumda kredi çekmek için uzun süreçlere girmenize gerek kalmadan nakit kullanabilirsiniz. Anadolubank kredili maaş hesabı limiti müşterinin gelirine göre ve banka protokollerine göre belirlenmektedir. Avans hesap ile ancak limitiz dahilinde harcama yapabilir ve nakit çekebilirsiniz. Diğer bankaların ek hesap ürünlerini incelemek için buraya göz atabilirsiniz.