Anadolubank Altın Hesabı Anadolu Bank Altın Hesap

Anadolubank Altın Hesabı Anadolu Bank Altın Hesap

10 Şubat 2020 0 Yazar: Emine Zaman

Anadolubank birikimlerinizi değerlendirmenin bir yolu olarak altın hesabı imkanı sunmaktadır. Altın hesabı ile altınlarınızı çalınma ve kaybolma riskine karşı koruyabilir, aynı zamanda da birikiminize değer katabilirsiniz. Hesap açtırdığınız altın hesabı dahilinde isterseniz yalnızca altın fiyatlarında yaşanan artıştan kazanç sağlayabilir, isterseniz faiz kazancı da elde edebilirsiniz. Anadolubank’ın üç farklı altın hesabı çeşidi bulunmaktadır. Anadolubank altın hesabı çeşitleri Anadolu Bank altın hesapları ve bu hesapların özellikleri aşağıda detaylı bir şekilde verilmiştir.

Anadolubank Altın Hesabı Çeşitleri

Ülkemiz özel sektör bankacılığı alanında faaliyet gösteren Anadolubank’ın 3 farklı altın hesabı bulunmaktadır. Bu hesaplar, Anadolubank vadesiz altın hesabı, Anadolubank vadeli altın hesabı, Anadolubank yarının altın hesabı şeklindedir. Anadolubank altın hesabı dahilinde 995/ 1000 saflık derecesinde gram altın kullanılmaktadır. Anadolubank altın fiyatları piyasa koşullarına göre farklılık göstermekte ve güncellenmektedir. Anadolubank altın hesabı açma işlemi Anadolubank şubelerinden yapılabilmektedir. Anadolubank altın hesapları ile altınlarınızı kaybolma ve çalınma riskine karşı korurken, birikimlerinizden kazanç sağlayabilirsiniz. Anadolubank altın hesabı çeşitleri aşağıda ayrıntılı bir şekilde açıklanmıştır.

Anadolubank Vadesiz Altın Hesabı

Anadolubank altın hesabı ile altınlarınızı çalınma ve kaybolma riskine karşı güvende tutabilirsiniz. Bunun yanı sıra fiziki altın alım satım işlemine gerek olmadan altın alıp satabilirsiniz. Fiziki olarak altın alım satımı olmadığından komisyon kaybı gibi ekstra masraflar da bulunmamaktadır. Anadolubank vadesiz altın hesabı minimum 1 gram altın ile açılabilmektedir.

Anadolubank Vadeli Altın Hesabı

Anadolubank vadeli altın hesabı minimum 10 gram altın ile açılabilmektedir. Vadeli altın hesabı dahilinde altınlarınız altın fiyatlarındaki artıştan kazanç sağlamanın yanı sıra faiz kazancı da sağlamaktadır. Altın hesabı kapsamında birikimleriniz güvende olmanın yanı sıra kazanç da sağlamaktadır.

Anadolubank Yarının Altın Hesabı

Anadolubank yarının altın hesabı kapsamında minimum 50 TL’lik gram altın ile hesap açılabilmektedir. Hesap dahilinde her ay düzenli ödemelerle birikim yapılabilmektedir. En az 50 TL olacak şekilde aylık ne kadar biriktirmek istiyorsanız o kadar para yatırabilirsiniz. Yarının altın hesabı ile geleceğe yatırım yapabilirsiniz. Anadolubank altın hesabı Anadolu Bank altın hesap çeşitlerinin akabinde…

Diğer bankaların altın günleri, altın hesabı, vadeli altın hesabı, vb. gibi ürünler için buraya göz atabilirsiniz.