Anadolubank Aidatsız Kredi Kartı Anadolubank Kart

Anadolubank Aidatsız Kredi Kartı Anadolubank Kart

7 Mart 2020 0 Yazar: Nilgün Ciğerci

Anadolubank, ülkemiz bankacılık sisteminde faaliyet gösteren, müşteri taleplerine yönelik hizmet politikaları uygulayan önemli bir bankadır. Hazırladığı pek çok ürün ile kaliteli hizmet vermeyi amaçlayan banka kredi kartı çeşitleri ile de müşterilerine kolay alışveriş ve hazır para imkanı sunmaktadır. Anadolubank aidatsız kredi kartı Anadolubank Kart en tercih edilen kredi kartı çeşitleri arasındadır.

Anadolubank kredi kartı ürünleri ile müşterilerine uygun fırsatlar sağlamaktadır. Kolay alışveriş ve nakit avans çekme imkanı sunan Anadolubank kart aidatı olmayan kredi kartı Anadolubank Kart dahilinde yıllık kart ücreti ödemeden avantajlardan faydalanılabilmektedir. Anadolubank Kart özelliklerini ve avantajlarını haberin devamında bulabilirsiniz.

Anadolubank Aidatsız Kredi Kartı Anadolubank Kart Özellikleri

  • Anadolubank Kart kapsamında yıllık kart ücreti tahsil edilmemektedir. Ücretsiz kredi kartı olarak bilinen Anadolubank Kart ile para ödemeden kredi kartı kullanmanın rahatlığını yaşayabilirsiniz.
  • Anadolubank aidatsız kredi kartı ile yurt içinde ve yurt dışında Visa/ Master logosu bulunan her iş yerinde alışveriş yapılabilmektedir.
  • Anadolubank Kart ile paranız olmasa dahi nakit avans çekebilirsiniz.

Aidatsız kredi kartı Anadolubank Kart ile yurt içinde Anadolubank şubelerinden ve ATM’lerinden, yurt içindeki bütün bankaların ATM’lerinden, yurt dışında ise Visa/ Master amblemi bulunan ATM’lerden nakit avans çekilebilmektedir. Anadolubank Kart yurt içinde ve yurt dışında kullanım kolaylığı sağlamaktadır.

  • Anadolubank yıllık ücret alınmayan kredi kartı Anadolubank Kart ile Anadolubank ATM’leri, çağrı merkezi ve internet şubesi kanalları ile “eşit taksitli nakit avans” kullanımı yapılabilmektedir.

Anadolu Bank Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Anadolu Bank kredi kartı edinimi son derece kolaydır. Anadolu Bank kredi kartı başvurusu, Anadolubank şubelerine şahsen yapılabilir. Şahsen başvuru yapmak istemeyen müşteriler internetten ya da müşteri hizmetlerinden de Anadolu Bank kart başvurusu yapılabilmektedir. Anadolubank resmi internet sitesi ve Anadolubank müşteri hizmetleri üzerinden Anadolu Bank Kart başvurusu yapmak da son derece kolaydır. Yapılan kredi kartı başvurusu sonucu müşteri telefonuna kısa mesaj olarak bildirilmektedir. Kredi kartı başvuru sonucu alamayan kişi, Anadolu Bank müşteri hizmetlerini arayarak kredi kartı başvurusunun olumlu mu yoksa olumsuz mu sonuçlandığını öğrenebilir. Anadolubank ücretsiz kredi kartına sahip olmak için Anadolubank şubelerine başvurmak yeterlidir. Size en uygun kredi kartı seçenekleri için buraya göz atabilirsiniz.