Alternatif Finansal Kiralama Nedir Alternatif Lease Yönetim Kurulu

Alternatif Finansal Kiralama Nedir Alternatif Lease Yönetim Kurulu

10 Şubat 2020 0 Yazar: Emine Zaman

Finansal kiralama sektöründe faaliyet gösteren Alternatif Finansal Kiralama Şirketi, Alternatif Bank’ın % 100 doğrudan ve Katar merkezli Commercial Bank’ın % 100 dolaylı iştirakidir. Bir Alternatif Bank kuruluşu olan Alternatif Lease etik hizmet anlayışı, çok çeşitli çevrelerden oluşan müşteri portföyü ile yurt içinde ve yurt dışında saygınlık kazanmış olan bir bir kuruluştur. Alternatif Finansal Kiralama nedir Alternatif Lease hakkında merak ettiklerinizi yazının devamında bulabilirsiniz.

Alternatif Finansal Kiralama Nedir?

Çoğunlukla KOBİ’ler yani küçük ve orta ölçeli işletmeler Alternatif Lease müşterilerinin ana hatlarını oluşturmaktadır. Alternatif Finansal Kiralama müşterilerine finansman imkanı sunmaktadır. Satıcı firmalarla birlikte oluşturduğu kampanyalar ile finansman çeşitliliğini artıran Alternatif Finansal Kiralama, Alternatif Bank müşterilerine özel finansal sorunlara çözüm içeren finans paketi de tasarlamıştır. Alternatif Lease bir Alternatif Bank kuruluşudur.

Alternatif Finansal Kiralama Yönetim Kurulu

Alternatif Lease yönetim kurulu şu şekildedir:

Alternatif Finansal Kiralama Yönetim Kurulu Başkanı: İzzat Dajani

Alternatif Finansal Kiralama Yönetim Kurulu Üyesi: Turgay Gönensin

Alternatif Finansal Kiralama Yönetim Kurulu Üyesi: Cenk Kaan Gür

Alternatif Finansal Kiralama Yönetim Kurulu Üyesi: Yeşim Şimşek

Alternatif Finansal Kiralama Yönetim Kurulu Üyesi: Musa Kerim Mutluay

Alternatif Finansal Kiralama Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdür Vekili: Serdar Bulat

Alternatif Finansal Kiralama Ortaklık Yapısı

Alternatif Lease % 100 oranla Alternatifbank’a aittir. Diğer finansal kiralama, leasing şirketleri hakkında bilgi için buraya göz atabilirsiniz.

Alternatif Finansal Kiralama Avantajları

Alternatif Lease dahilinde ihtiyaç duyduğunnuz finansmanı projenize göre belirlenen miktarda sağlayabilirsiniz. Alternatif Finansal Kiralama şirketi kapsamında yararlanabileceğiniz avantajlar şu şekildedir:

  • Leasing fırsatından hem şahıslar hem de firmalar faydalanabilmektedir.
  • Projeleriniz için gerekli lan ekipmana karar vererek bunları Alternatif Lease aracılığı ili kiralayabilirsiniz. Kiralama ve ürün seçme aşamalarında Alternatif Lease danışmanlığından faydalanabilirsiniz.
  • Alternatif Finansal Kiralama hizmetinden faydalanarak projeniz ya da işiniz için gereksinim duyduğunuz ekipmanı yurt içi ya da yurt dışı istediğiniz firmadan seçebilirsiniz. Bu süreçte Alternatif Lease danışmanlığından faydalanarak sıkıntısız bir şekilde kiralama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.
  • Alternatif Lease hizmet verdikleri sektördeki ekipmanları tanımak ve teknik destek vermek konusunda oldukça profesyoneldir. Bu bakımdan yalnızca finansman desteği değil teknik destek de sağlamış olursunuz.
  • Finansal kiralama işleminiz için gereken ödemeyi kendi gelir akışınıza göre düzenleyebilir, TL ve döviz cinsinden ödeme yapabilirsiniz.

Diğer finansal kiralama, leasing şirketleri hakkında bilgi için buraya göz atabilirsiniz.