Alternatif Bank ATM Para Çekme Limiti 2021!

Alternatif Bank ATM Para Çekme Limiti 2021!

3 Ocak 2021 0 Yazar: Suat Bulut

Ülkemiz özel sektör bankalarından olan Alternatif Bank’ın kuruluşu yaklaşık 30 yıl önceye dayanmaktadır. 1991 yılından bu yana faaliyet gösteren Alternatif Bank eski adı ile Abank’tır. Alternatif Bank şubeleri, mobil ve internet şubeleri kanalları ile hizmet vermenin yanı sıra ATM’leri ile de kolay ve hızlı bankacılık hizmeti sunmaktadır. ATM ağını genişleterek müşterilerine daha yaygın hizmet vermeyi amaçlayan Alternatif Bank’ın anlaşmalı olduğu bazı bankalar bulunmaktadır. Alternatif Bank anlaşmalı bankalar, Alternatif Bank ATM para çekme limiti 2021, vb. gibi merak ettiğiniz konular hakkında detaylı bilgiyi yazının devamında bulabilirsiniz.

Alternatif Bank ATM Günlük Para Çekme Limiti 2021! Eski Abank Para Çekme Limiti Artırma 2021!

Alternatif Bank ATM para çekme limiti günlük 5000 TL’dir. Bankanın ATM’lerinden çekilebilen minimum tutar ise 10 TL’dir. Alternatif Bank para çekme limit artırma işlemi yapılabilmektedir. Limit artırma işlemi için Alternatif Bank müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Alternatif Bank kredi, Alternatif Bank KMH gibi bankacılık ürünleri de buradan detaylı olarak incelenebilir.

Alternatif Bank ATM Para Yatırma Limiti 2021!

Alternatif Bank günlük para yatırma limiti 20 bin TL’dir. ATM’ye tek seferde yatırılabilecek maksimum banknot sayısı ise 40 TL’dir. Alternatif Bank ATM’lerinden yatırabilecek minimum meblağ ise 5 TL’dir.

Alternatif Bank ATM Havale Limiti 2021! Alternatif Bank ATM EFT Limiti 2021!

Alternatif Bank ATM’lerinden havale ve EFT yapılabilmektedir. Alternatif Bank ATM havale limiti müşterinin kendi hesapları arasında ise sınırsızdır. Başka bir hesaba havale yapılıyor ise havale limiti 100 bin TL’dir. Alternatif Bank ATM EFT limiti 20 bin TL’dir.

Alternatif Bank ATM Havale Ücreti 2021! Alternatif Bank ATM EFT Ücreti 2021!

Alternatif Bank ATM havale ücreti (hesaba havale) 3 TL’dir. Alternatif Bank ATM EFT ücreti (tanımlı hesaba) 5 TL’dir. Diğer banka ATM’lerinden bakiye sorgulama ücreti 0,27 TL, diğer banka ATM’lerinden para çekme ücreti çekilen tutarın yüzde 1,15’i + 1,04 TL’dir. Alternatif Bank ATM’lerinden bakiye sorgu ve para çekme işlemi ücretsizdir. Alternatif Bank ihtiyaç kredisi, Alternatif Bank kiralık kasa gibi bankacılık ürünleri de buradan detaylı olarak incelenebilir.

Alternatif Bank Anlaşmalı Bankalar!

Alternatif Bank’ın müşterilerine daha yaygın hizmet vermek amacı ile bazı bankalar ile anlaşması bulunmaktadır. PTT ve Halk Bankası Alternatif Bank’ın anlaşması bulunan kurumlardır. Alternatif Bank’ın şube ve ATM’sinin bulunmadığı yerde Halkbank ve PTT şubelerinden ve ATM’lerinden işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.