İş Bankası Kredi Kart Başvurusu Almanya Mastercard

İş Bankası Kredi Kart Başvurusu Almanya Mastercard

29 Şubat 2020 0 Yazar: Nilgün Ciğerci

Bankaların çeşitli özellikleri bulunan kredi kartları pek çok kişi tarafından sıklıkla kullanılmaktadır. Nakit olmadığı durumda tabiri caizse imdada yetişen kredi kartları bankalar tarafından müşteri taleplerine göre tasarlanmakta ve hizmete sunulmaktadır. Almanya İşbank da müşterilerine belirli bir limit ile finansman sağlamak ve para olmadığı durumlarda da alışveriş yapabilmelerine olanak sağlamak için MasterCard’ı tasarlamıştır. İş Bankası Kredi Kart Başvurusu Almanya Mastercard hakkında detaylı bilgi yazının devamında bulunmaktadır.

Almanya İşbank AG İş Bankası iştirak kuruluşlarından biridir. İşbank AG Almanya’daki müşterilerine yönelik ürünler tasarlamaktadır. Almanya İşbank kredi kartı Mastercard pek çok kolaylık sunmaktadır. İşbank MasterCard ile paranız olmadığı zamanlarda da alışveriş yapabilir aynı zamanda nakit avans çekerek nakit ihtiyacınızı da karşılayabilirsiniz. Almanya İşbank banka kartı, İşbank Almanya Debit Kart hakkında merak ettiklerinize buradan göz atabilirsiniz.

İşbank MasterCard Özellikleri ve İşbank MasterCard Çeşitleri

 • İşbank Mastercard kolay ve avantajı alışveriş fırsatı sunmaktadır.
 • Almanya İşbank MasterCard dahilinde aylık ekstrenizi talebiniz halinde mail adresinize alabilirsiniz. Aylık ekstrenizi online olarak takip edebilmek için Almanya İşbank resmi internet adresinden gerekli başvuruyu yapabilirsiniz.
 • İşbank MasterCard ile alışveriş, taksitli alışveriş yapabilir, acil nakit ihtiyaçlarınızda nakit avans çekebilirsiniz.
 • İşbank kredi kartı MasterCard ile ekonomik olarak rahatlarken de kartınızın güvenliği konusunda dikkat etmeniz gerekmektedir. Mastercard’ızın kaybolması ya da çalınması durumunda vakit kaybetmeden 069/ 793 319 10 numaralı ya da 0800 819 1040 numaralı hatları arayarak bankanıza haber vermeniz gerekmektedir. İlgili hatları 7 gün 24 saat boyunca istediğiniz her an arayabilirsiniz. Yurt dışından kayıp ya da çalıntı haberi vererek kartını kapattırmak için ise +1 636 7227 111 numarasını arayabilirsiniz.
 • İşbank kredi kartı MasterCard 3D Secure güvenlik sistemine sahiptir. Yani internet alışverişlerinizde de MasterCard’ınızı güvenle kullanabilirsiniz.
 • İş Bankası kredi kartı MasterCard dahilinde sevdiklerinize ek kart çıkartabilirsiniz. Çıkarttığınız ek kartların limitlerini belirleyerek fazla harcama olasılığını da ortadan kaldırabilirsiniz.
 • İşbank Almanya kredi kartı MasterCard’ın üç çeşidi bulunmaktadır. İstediğiniz, size en uygun MasterCard’ı kullanarak keyifli alışveriş yapabilirsiniz.
 • İşbank kredi kartı başvurusu online olarak Almanya İşbank’ın resmi internet sitesinden yapılabileceği gibi banka şubelerinden ya da İşbank internet ve cep şubesinden yapılabilmektedir.

İşbank MasterCard Çeşitleri

Almanya İşbank MasterCard’ın 3 çeşidi bulunmaktadır. Bunlar; İşbank MasterCard Standart, Almanya İşbank MasterCard Gold ve İşbank MasterCard World Elite’dir. Söz konusu kredi kartlarının hepsi İşbank Mastercard Standart kredi kartının özelliklerine sahiptir. İşbank MasterCard Gold ve İşbank MasterCard World Elite’de ekstra özellikler ve fırsatlar bulunmaktadır. Size özel kampanyalardan faydalanmak ve fırsatları yakalamak için istediğiniz kartı seçerek kullanabilirsiniz. İşbank Almanya bahse konu kredi kartları dahilinde kredi kartı yıllık kullanım ücreti tahsil etmektedir. Mastercard çeşitlerine göre de yıllık kart ücretleri farklılık göstermektedir. İşbank MasterCard yıllık kart aidatları şu şekildedir:

 • İşbank MasterCard Standart yıllık kart ücretleri: Ana kart 30 Euro, ek kart 20 Euro.
 • İşbank MasterCard Gold yıllık kart ücretleri: Ana kart 65 Euro, ek kart 45 Euro.
 • İşbank MasterCard World Elite yıllık kart ücretleri: Ana kart 750 Euro, ek kart 0 Euro.

İş Bankası Kredi Kart Başvurusu Almanya Mastercard haberin akabinde… Almanya İşbank banka kartı, İşbank Almanya Debit Kart hakkında merak ettiklerinize buradan göz atabilirsiniz.