Almanya İş Bankası Kredi Kartı İşbank GiroCard Nedir?

Almanya İş Bankası Kredi Kartı İşbank GiroCard Nedir?

22 Mart 2020 0 Yazar: Şerife Uslu

Almanya İşbank gerek finansman ürünleri gerekse kredi kartı ve banka kartı çeşitleri ile müşterilerine sınırsız hizmet vermeyi amaçlamaktadır. Çeşitli finansman ürünleri ile müşterilerinin nakit ihtiyaçlarını karşılayan İşbank Almanya tasarladığı kredi kartları ile de nakitsiz alışveriş, avantajlı taksit imkanı ve acil durumlarınızda nakit çekim fırsatı tanırken banka kartları ile de nakit taşıma zorunluluğunu ortadan kaldırmaktadır. Almanya İşbank GiroCard nedir, İşbank GiroCard özellikleri yazımızda İşbank kart çeşitlerinden olan GiroCard hakkında detaylı bilgi bulabilirsiniz. Almanya İş Bankası Kredi Kartı İşbank GiroCard Nedir?

Almanya İş Bankası Kredi Kartı İşbank GiroCard Nedir?

İşbank GiroCard sizlere kolay ve avantajlı alışveriş imkanı sunan bir banka kartı ürünüdür. GiroCard ile yurt içi ve yurt dışı tüm ATM’lerden para çekimi yapılabilmektedir. Almanya İşbank ATM’lerinden ise ücretsiz nakit çekim yapılabilmektedir. İşbank Almanya GiroCard, nakit paranız olmasa dahi alışveriş yapabileceğiniz, nakit taşımak zorunda olmadığınız, ödemelerinizi rahatlıkla gerçekleştirebildiğiniz bir karttır.

İşbank GiroCard Özellikleri

  • İşbank Almanya GiroCard il nakdiniz olmadığında dahi ödemelerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Nakitsiz alışveriş rahatlığını yaşayabilirsiniz.
  • Almanya İşbank GiroCard ile paratik para kartı fonksiyonlarını kullanabilirsiniz.
  • İşbank GiroCard ile tüm İşbank AM’lerinden ücretsiz olarak para çekebilirsiniz.
  • İşbank GiroCard’ın iki ayrı tasarımı bulunmaktadır. İstediğiniz, beğendiğiniz İşbank GiroCard motifi arasından tercih yapabilirsiniz.
  • İşbank GiroCard yıllık ücreti olmayan bir kart hizmetidir. İşbank aidatsız kart GiroCard dahilinde kart üzerinde yazan müşteri isminde bir değişiklik talebi olduğunda işlem ücretsiz gerçekleştirilmektedir.
  • Müşteri talebine göre hesap değişikliği de ücretsiz gerçekleştirilmektedir.
  • İşbank GiroCard dahilinde banka sorumluluğunda olmaksızın kayıp ya da hasar durumunda kart ücreti bedeli 10 Euro’dur.
  • İşbank GiroCard’ın müşteri talebine göre bloke edilmesi ücretsiz olarak gerçekleştirilmektedir.

İşbank GiroCard ile ücretsiz nakit teminini İşbank şubelerinde bulunan ATM’lerden gerçekleştirebilirsiniz. Bunun yanı sıra banka Alman Bankalar Birliğine kayıtlı bankalardan İşbank GİroCard yaptığınız nakit çekim ücretlerinin 3,59 Euro’ya kadar olan kısmını üstlenmektedir. İşbank yurt ışı para transferi, İşbank Almanya’dan Türkiye’ye para gönderme konusunda merak ettikleriniz için buraya göz atabilirsiniz.

  • İşbank GiroCard ile Cardpoint GmbH’nin sahip olduğu ATM ağını da nakit çekim ihtiyacınız için kullanabilirsiniz. İşbank GiroCard ile ATM’lerden para çekerken belirli bir masraf istenebilmektedir. Cardpoint ATM ağına ulaşmak için İşbank AG resmi internet sitesine bakabilirler.
  • İşbank GiroCard ile nakdiniz olmadığı durumlarda belirli süpermarketlerden yapacağınız 20 Euro üzeri alışverişlerinizi GiroCard ile gerçekleştirebilirsiniz. İlgili marketlerde yapabileceğiniz maksimum alışveriş tutarı 200 Euro’dur.

İşbank GiroCard Güvenlik

İşbank Girocard’ınızın kaybolması ya da çalınması durumunda hemen bankanızı arayıp karı kapattırmanız gerekmektedir. Almanya’dan ücretsiz olarak iletişim kurmak için 7 gün 24 saat boyunca 116 116 numaralı hattı arayabilirsiniz. Yine Almanya’dan ücretli iletişim için 7 gün 24 saat boyunca ulaşabileceğiniz 0180/ 502 1021 numaralı telefondan kart kapattırma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. GiroCard’ınızı Almanya dışındaki ülkelerden arayarak kapattırmak istiyorsanız da +49 30/ 4050 4050 numaralı hattı arayabilirsiniz. İşbank yurt ışı para transferi, İşbank Almanya’dan Türkiye’ye para gönderme konusunda merak ettikleriniz için buraya göz atabilirsiniz.