Almanya Ay Yıldız iPhone 11 Kampanyası

Almanya Ay Yıldız iPhone 11 Kampanyası

6 Aralık 2019 0 Yazar: Emine Zaman

Yıllardır Almanya’da GSM sektöründe faaliyet gösteren Ay Yıldız firması, gurbetçiler başta olmak üzere Almanya’da ikamet eden herkese kaliteli ve ucuz hizmet veriyor. Bunun yanı sıra Ay Yıldız son dönemde cazip kampanyaları ile müşterilerine “smart phone”, akıllı telefon da edindiriyor. Son model akıllı telefonlar Almanya’da Ay Yıldız’ın kampanyaları ile kullanıcıları ile buluşuyor. Ay Yıldız’ın son kampanyası da iPhone 11’e yönelik oldu. Almanya Ay Yıldız iPhone 11 Kampanyası dahilinde aylık 39,99 Euro’dan başlayan taksitler ile son model akıllı telefon satışı yapılıyor.

Almanya Ay Yıldız iPhone 11 Kampanyası Detayları

Faturaya ek olarak sağlanan iPhone satışı dahilinde müşteri ödemeleri aylık 39,99 Euro düzeyinden başlamaktadır. İlk 12 ay boyunca müşterinin ödeyeceği 39,99 Euro’luk tutar 13. Aydan itibaren 44,99 Euro şeklinde devam etmektedir. Müşterinin toplam ödeme süresi 24 ay sürecektir. 2 yılın sonunda müşterinin borcu bitecektir. Buna ek olarak telefon tesliminde bir defaya mahsus olmak üzere müşterinin 49 Euro ödeme yapması gerektiği de unutulmamalıdır. Almanya kredi faiz hesaplama, Almanya kredi çekme şartları için bu haberlerimize göz atabilirsiniz.

Küçük bir hesaplama ile kampanyanın 24 ay sonunda müşteriye hangi maliyetle iPhone 11 sağlayacağı ortaya çıkacaktır. Buna göre; 12*39,99 = 479,88 Euro + 12*44,99 = 539,88 + 49 Euro olmak üzere toplamda 1068,76 Euro ödeme ile iPhone 11 sahibi olunabilecek ve bu süreçte tarifenin getirdiği haklar da kullanılabilecektir.

Tarifedeki Kullanım Hakları Nelerdir?

iPhone 11 Kampanyası dahilinde tabi olunan tarife detayları şu şekildedir. Almanya’daki tüm sabit hatlar ve cep telefonu hatları ile sınırsız konuşma. Ayrıca Türkiye’deki tüm sabit hatlar ile sınırsız konuşma. Türkiye’deki cep telefonları aranarak yapılan görüşmelerde ise dakika başına 0,12 Euro ücret yansıtılmaktadır. Tarifeye ek olarak dakika, internet ya da SMS satın alınabilmektedir. Bu durumda ek paket ücretleri müşteriye ayrıca yansıtılacaktır. Almanya kredi başvuru, Almanya faiz oranları 2020 için bu haberlerimize göz atabilirsiniz.

Kampanyalı iPhone 11 Almanca-Türkçe Çift Dilli!

Bahse konu iPhone 11 kampanyası dahilinde sunulan cihazın 64 GB olduğunun altı çizilmelidir. Ayrıca 6 farklı renk seçeneği ile müşterilere sunulmaktadır. iPhone 11’in tüm özelliklerinin yanı sıra dil seçeneği özel olarak kodlanmıştır ve Almanca ve Türkçe menü bulunmaktadır. Bu durum kullanıcılar için ekstra kolaylık sağlamaktadır.