Albaraka Türk Çalışma Saatleri 2020!

Albaraka Türk Çalışma Saatleri 2020!

7 Ocak 2020 0 Yazar: Şerife Uslu

Albaraka Türk katılım bankacılığı alanında faaliyet göstermektedir. İslami prensiplere uygun bir bankacılık hizmeti sunan Albaraka Türk Katılım Bankası 1985 yılından bu yana Türkiye’de faaliyet göstermektedir. Banka yaygın şube ağı ve personeli ile daima kaliteli hizmet vermeyi amaçlamıştır. Albaraka Türk Katılım Bankası 224 şubesi ve 4 bine yakın çalışanı ile hafta içi günlerde müşterilerine katılım bankacılığı kapsamında hizmet vermektedir. Banka çalışma saatleri pek çok kişi tarafından araştırılmakta olup biz de banka mesai saatleri hakkında araştırma yaparak sizlerle paylaştık. Albaraka Türk çalışma saatleri 2020 yazımızda Albaraka Türk Katılım Bankası mesai saatleri hakkında detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Yazımızda şu soruların cevapları yer almaktadır: Albaraka Çalışma Saatleri 2020! Albaraka Türk Katılım Bankası Mesai Saatleri 2020! Albaraka Katılım Bankası Genel Müdürlük Çalışma Saatleri 2020! Albaraka Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri 2020! Albaraka Çağrı Merkezi Çalışma Saatleri 2020! Albaraka Türk Katılım Bankası Açılış Kapanış Saati 2020! Albaraka Türk Öğle Arası Ne Zaman? Albaraka Türk Katılım Bankası Hafta Sonu Açık Mı? Albaraka Türk Cumartesi Çalışıyor Mu?

Albaraka Türk Çalışma Saatleri 2020! Albaraka Türk Katılım Bankası Mesai Saatleri 2020!

Albaraka Türk Katılım Bankası resmi tatil, yılbaşı, bayram ve hafta sonları hariç olmak üzere hafta içi her gün müşterilerine hizmet vermektedir. Banka hafta içi 09.00- 12.30 ile 13.30- 17.00 saatleri arasında çalışmaktadır. 12.30 ile 13.30 saatleri arasında Albaraka Türk Katılım Bankası öğle molası vermektedir. Bu bir saatlik öğle molasını çıkardığımızda banka günlük 7 saat hizmet vermektedir. Albaraka Türk Katılım Bankası açık olmadığı saatlerde Albaraka Türk ATM’lerinden, Albaraka Türk mobil ve internet şubesinden işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Albaraka Türk Katılım Bankası kimin, Albaraka Türk ortaklık yapısı, vb. gibi soruların cevapları için buraya göz atabilirsiniz.

Albaraka Türk Katılım Bankası Genel Müdürlük Çalışma Saatleri 2020!

Albaraka Türk Genel Müdürlük çalışma saatleri Albaraka Türk Katılım Bankası şube çalışma saatleri ile aynıdır. Albaraka Türk Katılım Bankası Genel Müdürlüğü 09.00 ile 17.00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Albaraka Türk Katılım Bankası Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri 2020! Albaraka Türk Çağrı Merkezi Çalışma Saatleri 2020!

Albaraka Türk müşteri hizmetleri ve çağrı merkezine 7/ 24 ulaşılabilmektedir. İstediğiniz her an hafta içi hafta sonu resmi tatil fark etmeksizin Albaraka Türk Katılım Bankası çağrı merkezi ya da müşteri hizmetlerini arayarak işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Albaraka Türk Katılım Bankası Açılış Kapanış Saati 2020! Albaraka Türk Öğle Arası Ne Zaman?

Albaraka Türk Katılım Bankası 09.00’da açılmakta ve 17.00’da kapanmaktadır. Albaraka Türk öğlen arası ise 12.30 ile 13.30 saatleri arasındadır.

Albaraka Türk Katılım Bankası Hafta Sonu Açık Mı? Albaraka Türk Cumartesi Çalışıyor Mu?

Albaraka Türk Katılım Bankası’nın hafta sonu açık olan şubesi bulunmamaktadır. Albaraka çalışma saatleri cumartesi günü bulunmamaktadır. Banka hafta sonu kapalıdır. Albaraka Türk Katılım Bankası kimin, Albaraka Türk ortaklık yapısı, vb. gibi soruların cevapları için buraya göz atabilirsiniz.