Albaraka Türk ATM Günlük Para Çekme Limiti 2020!

Albaraka Türk ATM Günlük Para Çekme Limiti 2020!

7 Ocak 2020 0 Yazar: Suat Bulut

Albaraka Türk katılım bankacılığı alanında faaliyet göstermekte olup, İslami prensiplere uygun bankacılık hizmeti vermeyi amaç edinen bir bankadır. Ülkemizde yüzlerce şubesi ve ATM’si bulunan Albaraka Türk Katılım Bankası müşterilerine kaliteli bankacılık hizmeti sunmaktadır. Albaraka Türk şubelerinden, mobil ve internet şubesinden yapılan işlemlerin yanı sıra Albaraka Türk ATM’lerinden de pek çok bankacılık işlemleri yapılabilmektedir. Albaraka ATM bankacılığı kapsamında yapılan işlemlerin limitleri ve ücretleri şubelerden yapılan işlemlerinkine göre farklılık göstermektedir. Albaraka Türk ATM günlük para çekme limiti 2020 yazımızda ATM bankacılığı işlem limitleri hakkında detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Albaraka Türk ATM Günlük Para Çekme Limiti 2020! Albaraka Türk ATM Para Çekme Limit Artırma 2020!

Albaraka Türk ATM para çekme limiti günlük 2.000 TL’dir. Bu limit ATM’den kartlı olarak çekilebilecek miktarı ifade etmektedir. Günlük çekebileceğiniz tutarı artırmak istiyorsanız Albaraka ATM para çekme limit artırma işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Bu işlem için bankanıza uğrayabilir ya da müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Albaraka Türk çalışma saatleri hakkında bilgi için buraya göz atabilirsiniz.

Albaraka Türk ATM Kartsız Para Çekme Limiti 2020!

Albaraka ATM’lerinden kartsız olarak para yatırma, fatura ödeme, cep telefonuna TL yüklemesi vb. gibi işlemler yapabilmektedirler. Lakin Albaraka kartsız para çekme işlemi yapılamamaktadır. Dolayısı ile Albaraka Türk ATM kartsız para çekme limiti 0 TL’dir.

Albaraka Türk ATM Para Yatırma Limiti 2020! Albaraka ATM Kartsız Para Yatırma Limiti 2020!

Albaraka Türk Katılım Bankası ATM para yatırma limiti 19.900 TL kadardır. Albaraka Türk ATM kartsız para yatırma limiti de kartlı para yatırma limiti de 19.900 TL kadardır.

Albaraka Türk Katılım Bankası ATM Kartsız Yapılabilecek İşlemler 2020!

Albaraka Türk ATM’lerinden yapılabilen kartsız işlemler şu şekildedir:

  • Albaraka ATM’den kartsız olarak fatura, SGK, MTV ödemeleri yapılabilmektedir.
  • Albaraka Türk ATM’den kartsız olarak cep telefonuna TL yüklemesi yapılabilmektedir.
  • Albaraka Türk Katılım Bankası ATM’lerinden kendi hesabınıza ya da başka birinin hesabına kartsız olarak para yatırma işlemi gerçekleştirebilirsiniz.
  • Albaraka ATM’lerinden kartsız kredi kartı borç ödemesi yapılabilmektedir.

Albaraka Türk kimin, Albaraka Türk iletişim kanalları, Albaraka şubeleri hakkında bilgi için buraya göz atabilirsiniz.