Albaraka Kredili Mevduat Hesabı Albaraka Avans Hesap

Albaraka Kredili Mevduat Hesabı Albaraka Avans Hesap

29 Mart 2020 0 Yazar: Emine Zaman

Katılım bankacılığı alanında hizmet veren Albaraka Türk Katılım Bankası müşterilerine çeşitli finansman ürünleri sunmaktadır. Bakiyenizde para olmasa dahi önemli ödemelerinizi gerçekleştirebileceğiniz kredili mevduat hesabı da Albaraka Türk tarafından farklı varyasyonlarla müşteriye sunulmaktadır. Albaraka kredili mevduat hesabı ya da Albaraka avans hesap hizmeti hakkındaki detayları yazının devamında bulabilirsiniz.

Albaraka ek hesap görevinin bazılarını üstlenen iki hesap çeşidi sunmaktadır. Bunlardan biri Albaraka aidat ödeyen hesap, diğeri ise Albaraka fatura ödeyen hesap şeklindedir. Makalede bu hesaplar ayrıntılı olarak anlatılmıştır.

Albaraka Türk Aidat Ödeyen Hesap Özellikleri

  • Albaraka Türk Katılım Bankası aidat ödeyen hesap dahilinde vadesi geldiğinde aidat otomatik olarak hesaptan tahsil edilmektedir.
  • İlgili hesapta bakiye olmadığı durumda, site sakinine tanımlanmış limit dahilinde aidat tahsil edilmekte ve bu işlem karsız finansman kapsamında yapılmaktadır.
  • Albaraka aidat ödeyen hesap site yönetimine parayı kontrol etme ve yönetme imkanı sunmaktadır.
  • Albaraka’nın bahse konu ürününü site sakinlerinin kullanabilmesi için site yönetiminin bankanın bu sistemine dahil olması gerekmektedir.

Albaraka aidat ödeyen hesap dahilinde limiti bulunan müşterilerin faturaları da ödenebilmektedir. Son ödeme tarihi gelmesine rağmen ödenmemiş olan faturalar bakiye olmadığı durumlarda limit dahilinde ödenebilmektedir.

  • Albaraka ek hesap aidat ödeyen hesap dahilinde ödenen faturanın vadesi bir ay olarak belirlenmiştir. Bunun yanı sıra gerçekleştirilen işlem için komisyon tahsil edilmektedir.
  • Albaraka aidat ödeyen hesap risk bakiyesi olan yani kapatılmamış borcu bulunan müşterinin aidat ödemesi gerçekleştirilemez.

Albaraka Türk Fatura Ödeyen Hesap Özellikleri

  • Albaraka avans hesap fatura ödeyen hesap dahilinde müşterinin nakdi olmadığı durumlarda dahi faturasını ödeyebileceği bir limit belirlenmiştir.
  • Albaraka fatura ödeyen hesap kapsamında otomatik ödeme talimatı ile faturalarınızı ödeyebilir, fatura takibi sorumluluğundan kurtulabilirsiniz.
  • İlgili hesap uyarınca bankanın tahsilatını yaptığı faturaları üreten kurumların faturaları ödenebilmektedir.

Albaraka fatura ödeyen hesap sahibi kişilerin limitleri dahilinde otomatik fatura ödemeleri gerçekleştirilebilmektedir.

Albaraka fatura ödeyen hesap ile faturanın son ödeme tarihi geldiğinde limiti dahilinde fatura ödenmekte ve her bir fatura için 2 TL+ BSMV olmak üzere komisyon tahsil edilmektedir.

Faturalarınız Albaraka Türk Katılım Bankası fatura ödeyen hesap dahilinde ödendikten sonra vade süresi bir aydır. Fatura ödeyen hesap kapsamında önceki fatura dönemlerinden borç bulunuyor ise fatura ödemeniz gerçekleştirilemez. Albaraka fatura ödeyen hesap başvurusu bankanın şubelerinden ve internet şubesinden yapılabilmektedir. Albaraka Kredili Mevduat Hesabı Albaraka Avans Hesap haberi akabinde;

Albaraka masrafsız işlemlere buradan göz atabilirsiniz.