Aktif Bank Kredi Kartı Başvurusu Aktif Bank Kredi Kartları

Aktif Bank Kredi Kartı Başvurusu Aktif Bank Kredi Kartları

1 Mart 2020 1 Yazar: Emine Zaman

Aktif Bank kredi kartı çeşitleri ile kolay alışverişin, nakit avansın yanı sıra farklı avantajlarda sunmaktadır. Aktif Bank kredi kartı ürünleri ile pek çok kullanıcıya hitap etmektedir. Aktif Bank kredi kartları hakkında merak ettiğiniz tüm detayları Aktif Bank Kredi Kartı Başvurusu Aktif Bank Kredi Kartları başlıklı haberin devamında bulabilirsiniz.

Aktif Bank kredi kartı başvurusu tüm Aktif Bank şubelerinden yapılabilmektedir. Aktif Bank kredi kartı borcu Aktif Bank internet şubeleri, PTT şubeleri ve PTTmatikleri, Akbank ve Vakıfbank ATM’leri, EFT yolu ile diğer banka hesapları ve N Kolay iş yerleri aracılığı ile ödenebilmektedir.

Aktif Bank Kredi Kartı Çeşitleri

Aktif Bank Passolig Kredi Kartı

  • Aktif Bank Passolig Kredi Kartı ile klasik kredi kartlarında olduğu gibi alışveriş yapabilir, nakit avans çekebilirsiniz.
  • Passolig kredi kartı ile stadyumlarda istediğiniz karşılaşmayı izleyebilir, Passolig ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.
  • Aktif Bank Passolig Kredi Kartı harcadıkça puan kazandırmanın yanı sıra, harcadıkça taraftarı olduğunuz klüp de kazanır.
  • Bunların yanı sıra Passolig kredi kartı anlaşmalı illerde toplu taşıma araçlarında bilet olarak da kullanılabilmektedir.
  • Aktif Bank Passolig Kredi Kartı’nın yıllık e-bilet kullanım süresi uzatılarak maç bileti satın alma ve stadyuma girme hakkı devam ettirilebilir.

Aktif Bank Passo Kredi Kartı

Passo Kredi Kartı Aktif Bank’ın yıllık ücret alınmayan kredi kartıdır. Aktif Bank aidatsız kredi kartı Passo Kart ile nakit avans ve taksitli nakit avans çekilebilmektedir. Passo Kredi Kartı dünyanın her yerinde Mastercard/ Visa amblemi bulunan işyerlerinde harcama yapma imkanı sunmaktadır. Aktif Bank yıllık ücreti olmayan kredi kartı Passo Kart anlaşmalı şehirlerde toplu taşımada bilet olarak kullanılabilmektedir.

Aktif Bank aidatsız Passo Kredi Kartı hakkında detaylı bilgi için buraya göz atabilirsiniz.

Aktif Bank N Kolay Kart

  • Aktif Bank N Kolay Kart ile nakit çekim yapabilir aynı zamanda alışverişlerinizde kullanabilirsiniz.
  • Aktif Bank N Kolay Kart yurt içinde ve yurt dışında Mastercard/ Visa logosu bulunan her iş yerinde kullanılabilmektedir.
  • N Kolay Kart dahilinde sunulan kampanyalardan faydalanabilirsiniz.

Aktif Bank Ön Ödemeli Kart Nedir?

Aktif Bank ön ödemeli kart çeşitleri, N Kolay Cüzdan Kart, Passolig Cüzdan Ön Ödemeli Kart, N Kolay Ankara Kart, N Kolay Cüzdan UPT Kart şeklindedir. Aktif Bank ön ödemeli kartlar esas kartınıza bağlı bir kart değildir. Bu ön ödemeli kartları kullanabilmek için önceden içine bakiye yüklemeniz gerekmektedir. Bakiyesi bulunan bir ön ödemeli kartı nakit yerine kullanabilirsiniz. Aktif Bank ön ödemeli kartlar ile alışveriş, internetten alışveriş ve nakit çekim yapabilirsiniz. Aktif Bank Kredi Kartı Başvurusu Aktif Bank Kredi Kartları haberinin akabinde…

Aktif Bank ön ödemeli kart çeşitleri ve detaylı bilgi için buraya göz atabilirsiniz.