Aktif Bank ATM Para Çekme Limiti 2020

Aktif Bank ATM Para Çekme Limiti 2020

11 Ocak 2020 0 Yazar: Emine Zaman

Aktif Bank 9 şubesi, internet ve mobil şubesi ile ülkemizde hizmet vermektedir. Çok fazla ATM’si bulunmayan Aktif Bank, PTT ve bazı bankalar ile işbirliği yapmış ve PTTmatik ya da iş birliği içerisinde olduğu bankaların ATM’lerinden hizmet vermeyi amaçlamıştır. Bilindiği üzere ATM’lerden günün her saati işlem yapılabilmektedir. Aktif Bank da anlaşmalı olduğu bankalar aracılığı ile ATM hizmetini müşterilerine sunmaktadır. Aktif Bank anlaşmalı bankalar, Aktif Bank ATM para çekme limiti 2020, Aktif Bank para yatırma, vb. gibi merak edilen konular hakkında detaylı bilgi yazının devamında yer almaktadır.

Aktif Bank ATM Para Çekme Limiti 2020! Aktif Bank Limit Artırma 2020!

Aktif Bank para çekme ATM kanalı ile de yapılabilmektedir. Aktif Bank ATM para çekme işlemi PTTmatiklerden ve Şekerbank ATM’lerinden yapılabilmektedir. Aktif Bank ATM günlük para çekme limiti 1.500 TL kadardır. Günlük çekilebilen bu tutar size yeterli gelmiyor ise ATM limit artırma işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Aktif Bank limit artırma işlemi için müşteri hizmetlerini aramanız ve talebinizi iletmeniz gerekmektedir. Aktif Bank kimin, Aktif Bank müşteri hizmetleri, Aktif Bank iletişim kanalları vb. gibi soruların cevapları için buraya göz atabilirsiniz.

Aktif Bank Anlaşmalı Bankalar!

Aktif Bank müşterilerine daha yaygın hizmet sunabilmek adına, Türkiye’nin geniş şube ve ATM ağına sahip olan Şekerbank ile muhabirlik anlaşması yapmıştır. Dolayısı ile Türkiye’de bulunan tüm Şekerbank şube ve ATM’lerinden Aktif Bank müşterileri hizmet alabilmektedir. Şekerbank’tan Aktif Bank müşterileri; Aktif Bank çek ödemeleri, fatura ödemeleri ve kredi taksit ödemeleri işlemlerini gerçekleştirebilmektedirler.

Bunun yanı sıra Aktif Bank müşterileri, Akbank ve Vakıfbank ATM’lerinden de kartsız para yatırma işlemi gerçekleştirebilmektedirler. Aktif Bank Şekerbank’ın yanı sıra PTT ile de anlaşmalıdır. Bütün PTT şube ve ATM’lerinden Aktif Bank müşterileri de faydalanabilmekte, işlemlerini kolay bir şekilde halledebilmektedir.

Aktif Bank Para Yatırma Limiti 2020!

Aktif Bank ATM’leri ve anlaşmalı olduğu kurum ATM’lerinden para yatırılabilmektedir. Aktif Bank günlük para yatırma limiti 20.000 TL kadardır. ATM’ye tek seferde maksimum 40 banknot yatırılabilmektedir.

Aktif Bank kredi taksit ödemesi, PTT, Şekerbank, Akbank ve Vakıfbank şube ve ATM’lerinden gerçekleştirilebilmektedir. Aktif Bank kimin, Aktif Bank müşteri hizmetleri, Aktif Bank iletişim kanalları vb. gibi soruların cevapları için buraya göz atabilirsiniz.