Aktif Bank Aidatsız Kredi Kartı Passolig Kredi Kartı

Aktif Bank Aidatsız Kredi Kartı Passolig Kredi Kartı

9 Mart 2020 0 Yazar: Şerife Uslu

Aidatsız kredi kartları en tercih edilen kredi kartları arasında yer almaktadır. Yıllık ücret ödenen kredi kartları ile aidatsız kredi kartları arasında kullanım farkları var elbette lakin yıllık kart ücretinin olmayışından dolayı aidatsız kredi kartları müşteriye daha cazip gelmekte. Aktif Bank Aidatsız Kredi Kartı Passolig Kredi Kartı da yıllık ücret alınmayan kartlardan biridir.

Müşteri taleplerine göre ürünler hazırlayan Aktif Bank, Passo Kart ile de ücret almadan kredi kartı hizmeti sunmaktadır. Aktif Bank aidat ücreti bulunmayan kredi kartı Passo Kart özelliklerini haberin devamında bulabilirsiniz.

Aktif Bank Aidatsız Kredi Kartı Passolig Kredi Kartı Özellikleri

  • Aktif Bank yıllık aidat ücreti olmayan kredi kartı Passo Kart ile dünyanın her yerinde MasterCard/ Visa amblemi bulunan iş yerlerinin tamamında alışveriş yapılabilmektedir.
  • Aktif Bank yıllık ücreti olmayan kredi kartı Passo Kart kapsamında yıllık kart aidatı tahsil edilmemektedir. Yani Passo Kart ücretsiz kullanım özelliği sunmaktadır.
  • Aktif Bank ücretsiz kredi kartı Passo Kart ile nakit avans ve taksitli nakit avans çekimi yapılabilmektedir. Yanınızda paranız olmasa dahi Passo Kredi Kartı ile her zaman nakte sahip olabilirsiniz.

Passo Kredi Kartı kapsamında 7 ve 24 saat boyunca yurt içinde ve yurt dışında milyonlarca Elektron ve Maestro amblemi bulunan ATM’lerden nakit avans çekim yapılabilmektedir. Aidatsız kredi kartı Passo Kart acil nakit ihtiyaçlarınızda daima yanınızdadır.

Diğer aidatsız kredi kartlarından farklı özelliklere sahip olan Passo Kart toplu taşımada da kullanılabilmektedir. Bu bakımdan henüz 3 ilde faaliyet gösteren Passo Kart ile ulaşım ücreti de ödenebilmektedir. Aktif Bank aidatsız kredi kartı Passo Kart ile Gaziantep, Kahramanmaraş ve Bolu illerinde toplu taşımada kullanılabilmektedir. Anlaşma sağlandıkça diğer illerde de Passo Kart toplu ulaşımda kullanılabilecektir.

Aktif Bank Passo Kart Başvurusu Nasıl Yapılır?

  • Aktif Bank aidat ücreti olmayan kredi kartı Passo Kart başvurusu yapabilmek için Aktif Bank şubelerine uğramak yeterlidir.
  • Passo Kredi Kartı edindikten sonra kredi kartı şifresini, 0 850 724 30 50 numaralı Aktif Bank İletişim Merkezi’ni arayarak alabilirsiniz.

Aktif Bank Aidatsız Kredi Kartı Passo Kart Borcunu Nasıl Ödeyebilirim?

Aktif Bank yıllık ücreti olmayan kredi kartı Passo Kart borcu tüm PTT şubeleri ve PTTMatik’lerden ödenebilmektedir. Bunun yanı sıra banka hesaplarından EFT yapılarak Passo Kredi Kartı borcu kapatılabilir. Size en uygun aidatsız kredi kartı seçenekleri için buraya göz atabilirsiniz.