Akdeniz Güvenlik Kimin? Akdeniz Güvenlik Hizmetleri A.Ş.

Akdeniz Güvenlik Kimin? Akdeniz Güvenlik Hizmetleri A.Ş.

12 Aralık 2019 0 Yazar: Şerife Uslu

Akdeniz Güvenlik Borsa İstanbul’da (BIST) “Güvenlik ve soruşturma faaliyetleri” alanında işlem gören iki firmadan biri olarak dikkat çekmektedir. Akdeniz Güvenlik Hizmetleri A.Ş. borsada AKGUV kodu ile işlem görmektedir. Akdeniz Güvenlik Hizmetleri hakkında haberimizin devamında Akdeniz Güvenlik kimin ve Akdeniz Güvenlik Hizmetleri ortaklık yapısı nasıl soruları başta olmak üzere; Akdeniz Güvenlik hisse AKGUV grafik, Akdeniz Güvenlik iş ilanları var mı, Akdeniz Güvenlik iş başvurusu, Akdeniz Güvenlik iletişim kanalları neler gibi pek çok sorunun cevabını bulabilirsiniz.

Akdeniz Güvenlik Kimin? Akdeniz Güvenlik Ortaklık Yapısı

Akdeniz Güvenlik şahıs şirketi değildir. Akdeniz Güvenlik bir anonim şirkettir. Borsa İstanbul’a kote durumda olan Akdeniz Güvenlik 25 yılı aşkın süredir savunma sanayii, özel güvenlik ve güvenlik yazılımı ile donanımı alanlarında faaliyet göstermektedir. Akdeniz Güvenlik halka açıklık oranı yüzde 41,83 seviyesindedir. Akdeniz güvenlik ortaklık yapısı aşağıdaki gibidir.

  • Akdeniz Girişim Holding A.Ş. – yüzde 52,06
  • Necmettin Şimşek – yüzde 6,11
  • Halka arz – yüzde 41,83

Borsa şirketler listesi, borsadaki tüm şirketler için buraya göz atabilirsiniz.

Akdeniz Güvenlik Hisse Grafik! AKGUV Hisse Grafik!

Akdeniz Güvenlik hisseleri Borsa İstanbul’da AKGUV kodu ile işlem görmektedir. Akdeniz Güvenlik hisse grafiği son yıllarda dalgalı bir seyir izlemektedir. 2014 yılı sonunda 4,75 lira seviyelerinden işlem gören AKGUV hisse 2017 yılı ortalarında 5,70 lira noktasına kadar çıksa da bu seviyelerde tutunamamıştır. Hali hazırda AKGUV hisse 1,8 lira seviyelerinden işlem görmektedir. AKGUV hedef fiyat ile ilgili olarak şu anda yorum yapmak güçtür.

Akdeniz Güvenlik İletişim Kanalları!

Akdeniz Güvenlik Hizmetleri Anonim Şirketi ile şirketin resmi internet sitesi üzerinden irtibata geçmek mümkündür. Bunun için şirketin resmi internet sitesinde “iletişim” sekmesi yer almaktadır. Buna ek olarak Akdeniz Güvenlik iletişim kanalları aşağıdaki gibidir.

  • Akdeniz Güvenlik Adres: Mahmutbey Mah. Taşocağı yolu Cad. Balance Güneşli No: 19/6 D: 16 Bağcılar / İSTANBUL
  • Akdeniz Güvenlik Tel: +90 (212) 465 88 78

Akdeniz Güvenlik Haberleri Nereden Takip Edilir?

Akdeniz Güvenlik KAP açıklamaları ile şirket hakkındaki önemli gelişmeleri kamuoyu ile paylaşmaktadır. Buna ek olarak ulusal basından Akdeniz Güvenlik haberleri takip edilebilir. Şirket resmi internet sitesi üzerinden de Akdeniz Güvenlik ile ilgili haberleri derleyerek takipçilerinin ve yatırımcılarının dikkatine sunmaktadır.

Borsa şirketler listesi, borsadaki tüm şirketler için buraya göz atabilirsiniz.

Akdeniz Güvenlik İş İlanları! Akdeniz Güvenlik İş Başvuruları!

Akdeniz Güvenlik iş ilanları belirli dönemlerde kamuoyu ile paylaşılmaktadır. Buna ek olarak Akdeniz Güvenlik iş başvuruları şirketin resmi internet sitesi üzerinden insan kaynaklarına yapılabilmektedir. Akdeniz Güvenlik’te kariyer hedefleyen kişiler yukarıda verdiğimiz Akdeniz Güvenlik iletişim kaynakları ile şirketle irtibata geçebilirler.