Akbank Emekli Maaşı Ödemelerinde Büyük Fırsat!

Akbank Emekli Maaşı Ödemelerinde Büyük Fırsat!

17 Aralık 2019 0 Yazar: Nilgün Ciğerci

Akbank emekli maaşı ödemelerinde müşterisine büyük fırsat sunuyor. Emekli maaşını Akbank’tan alan tüketici maaşı yatmadan 2 gün evvel parasını çekebiliyor. Akbank emekli maaşı kampanyası kapsamında emekli maaşını Akbank’tan alan ve emekli maaş hesabında Akbank artı para limiti tanımlı olan müşteriler faydalanabilmektedir.

Akbank Emekli Maaşı Ödemelerinde Erken Para Çekme Fırsatı!

SGK emekli maaşını Akbank’tan alan müşteriler için banka, maaş yatmadan 2 gün evvel hesaptan para çekme olanağı sunmaktadır. Bu sayede Akbank müşterileri nakit ihtiyaçlarını maaşları yatmadan karşılayabilmektedirler. Akbank emekli maaşı kampanyası kapsamında SGK emekli maaşını Akbank’tan alan ve emekli maaşı hesabında Akbank artı para kredisi tanımlı olan müşteriler maaşlarını erken çekebilmektedirler. Artı para hesabından para çekildiğinde emekli maaşı yatmadan iki gün önce ve maaşın yattığı gün faiz uygulanmamaktadır. Maaş yattıktan sonra Akbank tarafından belirlenen güncel faiz oranları uygulanmaktadır.

Akbank artı para hesabı, Akbank kredili mevduat hesabı hakkında bilgi için buraya göz atabilirsiniz.

Emekli maaşı yatmadan evvel Akbank artı para hesabından belirlenen limit kadar para çekilebilmekte olup söz konusu limit de banka tarafından belirlenmektedir. Bahse konu kampanyadan, emekli maaşını maaş yatmadan 2 gün önce Akbank’a taşıyan, maaş hesabına artı para kredisi limiti tanımlanan müşteriler ve ilk kez maaş ödemesi alacak olan müşteriler bir sonraki ay yararlanabilmektedirler. Bunun yanı sıra bir hesaba birden fazla maaş yatması durumunda kampanya dahilinde ilk yatan maaştan para çekimi yapılmaktadır. Akbank emekli maaşı ödemeleri 2020 dahilinde ikramiye, diğer ödemeler ve taksitli artı para kullanımı yer almamaktadır. Akbank kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.

Akbank Emekli Maaşı Taşıma Kampanyası 2020!

Emekli maaşını Akbank’a taşıyan müşterilerine banka 450 TL’ye varan promosyon vermektedir. Akbank emekli promosyon 2020 fırsatından faydalanabilmek için müşterinin emekli maaşını 3 yıl boyunca Akbank’tan almayı taahhüt etmesi gerekmektedir. Akbank emekli maaşı taşıma işlemi için kimlikle birlikte bir Akbank şubesine uğramak yeterlidir.