Ak Yatırım Menkul Değerler İş İlanları! Ak Yatırım Nedir?

Ak Yatırım Menkul Değerler İş İlanları! Ak Yatırım Nedir?

6 Mayıs 2020 0 Yazar: Şerife Uslu

Ak Yatırım Menkul Değerler A.Ş 1996 yılında kurulmuştur. Yüzde 100 Akbank iştiraki olan şirket 1997 yılında İMKB’ye (İstanbul Menkul Kıymetler Borsası), 2013 yılında ise Borsa İstanbul’a (BİST) üye olmuştur. Ödenmiş sermayesi 80 milyon TL olan Ak Yatırım, ekonomik, politik ve sektörel gelişmeler ışığında gerçekleştirdiği analizlerle yerli ve yabancı yatırımcılara yatırım fikirleri sunmaktadır. Şirket hakkında en çok merak edilen Ak Yatırım Menkul Değerler iş ilanları, Ak Yatırım nedir, Ak Yatırım ne iş yapar, Ak Yatırım iletişim, Ak Yatırım genel müdürü kimdir, Ak Yatırım danışmanlık, Ak Yatırım analiz, Ak Yatırım tradeall eğitim, Ak Yatırım tradeall up, Ak Yatırım yıllık bakım ücreti, Ak Yatırım günlük bülten, Ak Yatırım kimin, Ak Yatırım kar tahminleri, Ak Yatırım kariyer, Ak Yatırım maaş, vs gibi konular hakkında detaylı bilgi yazının devamında yer almaktadır.

Ak Yatırım Menkul Değerler İş İlanları! Ak Yatırım Maaş!

Ak Yatırım Performans Yönetim Sistemi kapsamında çalışanlarının performanslarını geliştirmesini ve bu sayede şirket hedeflerini gerçekleştirmeyi amaçlamıştır. Şirketin uyguladığı politika neticesinde çalışanlar kariyer hedeflerini adım adım gerçekleştirmekte, bununla birlikte maaşlarında da artış sağlamaktadırlar. Ak Yatırım gerekli durumlarda eğitim sağlayarak, ilgili konu için gerekli olan bilgi, beceri ve davranışları personeline kazandırmaya çalışmaktadır. Ak Yatırım Menkul Değerler maaş tutarları pozisyona göre farklılık göstermekle birlikte, şirketin ücretlendirme politikası maaş+ yılda 4 ikramiye ve yan ödemelerden oluşmaktadır. Maaş tutarlarındaki artış da piyasa koşullarına göre belirlenmekte ve yılda 1 kez yapılmaktadır. Ak Yatırım iş başvurusu için özgeçmişlerinizi [email protected] adresine mail atabilirsiniz.

Borsa ve yatırım güncel haberler için buraya göz atabilirsiniz.

Ak Yatırım Nedir? Ak Yatırım Ne İş Yapar? Ak Yatırım TradeAll Nedir?

Ak Yatırım’ın tecrübeli ve uzman ekibi yurt içi ve yurt dışı politik, ekonomik, sektörel gelişmeleri takip ederek analiz yapmaktadır. Yaptığı analizler neticesinde yatırımcılara katma değeri yüksek yatırım fikirleri sunmaktadır. Şirketin finansal piyasalar konusunda yaptığı analizler, yatırımcının doğru yatırım kararları vermesinde yardımcı olmaktadır. Ak Yatırım müşterilerine finansal danışmanlık, operasyonel aracılık hizmeti vermektedir.

Ak Yatırım Menkul Değerler A.Ş 11 Aralık 1996 tarihinde kurulmuştur. 10 şubesi bulunan şirket uzman kadrosu ve merkez satış ekibi ile kaliteli ve güvenilir hizmet vermeye çalışmaktadır. Ak Yatırım TradeAll markası ile yurt içi ve yurt dışı piyasalarda yatırımcıların işlemlerini hızlı ve kolay bir biçimde piyasalara iletmektedir. Ak Yatırım Tradeall TR, yurt içi piyasalardaki işlemleri, Ak Yatırım Tradeall UP ise futures, opsiyon ve uluslararası piyasalardaki işlemleri kolay bir şekilde yapıldığı platformdur.

Ak Yatırım Kimin? Ak Yatırım Yönetim Kurulu! Ak Yatırım Genel Müdürü!

Ak Yatırım yüzde 100 Akbank iştiraki olan bir kuruluştur. Şirketin tam unvanı Ak Yatırım Menkul Değerler A.Ş’dir. şirketin ödenmiş sermayesi 80 milyon TL’dir. Şirketin yönetim kurulu ve genel müdürü şu şekildedir:

 • Ak Yatırım yönetim kurulu başkanı: Levent Çelebioğlu
 • Ak Yatırım yönetim kurulu başkan yardımcısı: Mehmet Hakan Tugal
 • Ak Yatırım yönetim kurulu üyesi: Cem Martı
 • Ak Yatırım yönetim kurulu üyesi: Fatma Makbule Melek
 • Ak Yatırım yönetim kurulu üyesi: Aynur Satıcı
 • Ak Yatırım yönetim kurulu üyesi: Engin Evren Cantürk
 • Ak Yatırım yönetim kurulu üyesi: Burcu Civelek Yüce
 • Ak Yatırım Denetim Grubundan Sorumlu Üye/ Denetim Komitesi Başkanı/ Risk Yönetimi Bölümü İş ve İşlemlerinin Takip ve Yönlendirilmesinden Sorumlu Üye/ Finansal Raporlamadan Sorumlu Üye/ Kamuyu Aydınlatma Formu Yetkilisi/ Bilgi Suistimali veya Piyasa Dolandırıcılığı Suçları Hakkında Bildirim Yükümlülüğü Tebliği kapsamındaki bildirimlere ilişkin görev ve sorumlulukların etkin bir şekilde yerine getirilip getirilmediğinin kontrolünden sorumlu üye: Ferhat Sami Özçelik
 • Ak Yatırım Kredi Komitesi Başkanı/ Denetim Grubundan Sorumlu Üye/ Denetim Komitesi Başkan Yardımcısı/ Risk Yönetimi Bölümü İş ve İşlemlerinin Takip ve Yönlendirilmesinden Sorumlu üye: Yunus Emre Özben
 • Ak Yatırım genel müdürü: Mert Erdoğmuş

Borsa ve yatırım güncel haberler için buraya göz atabilirsiniz.

Ak Yatırım İletişim Bilgileri!

Ak Yatırım Menkul Değerler A.Ş genel müdürlük ve 10 şubesi ile hizmet vermektedir. Şirketin Ak Yatırım Ankara, Ak Yatırım Antalya, Ak Yatırım Adana, Ak Yatırım Bursa, Ak Yatırım Batı Ataşehir, Ak Yatırım Bakırköy, Ak Yatırım Bağdat Caddesi, Ak Yatırım Buyaka, Ak Yatırım Nişantaşı, Ak Yatırım İzmir şubeleri bulunmaktadır. Ak Yatırım genel müdürlük iletişim bilgileri şu şekildedir:

 • Ak Yatırım telefon numarası: 0 (212) 334 94 94
 • Ak Yatırım işlem hattı: 444 1 259
 • Ak Yatırım adres: Ak Yatırım Menkul Değerler A.Ş. Sabancı Center 4.Levent, 34330 İstanbul

Ak Yatırım Şirket Bilgileri!

Ak Yatırım şirket bilgileri şu şekildedir:

 • Ak Yatırım mersis: 0011007783700015
 • Ak Yatırım ticaret unvanı: AK YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş.
 • Ak Yatırım ticaret sicil numarası: 358178-305760
 • Ak Yatırım vergi dairesi: İSTANBUL – Boğaziçi Kurumlar Vergi Dairesi Müdürlüğü
 • Ak Yatırım vergi no: 0110077837
 • Ak Yatırım sektör: Menkul kıymetler aracılık faaliyetleri (borsa aracılığı ve vadeli işlemler dahil)
 • Ak Yatırım internet adresi: akyatirim.com.tr