AGYO Atakule Kira ve Alım Satım Açıklaması

AGYO Atakule Kira ve Alım Satım Açıklaması

8 Ocak 2021 0 Yazar: Suat Bulut

Atakule Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Anonim Şirketi “Gayrimenkul Yatırım Ortaklıklarına İlişkin Esaslar Tebliği 40. Maddesine İlişkin” Kamuyu Aydınlatma Platformu KAP’a bildirimde bulundu. AGYO Atakule kira ve alım satım açıklaması 2020 yılına dair özet bilgileri içeriyor ve aşağıda yer almaktadır. Atakule GYO kimin ne iş yapar içeriği için de buraya göz atabilirsiniz.

AGYO Atakule Kira ve Alım Satım Açıklaması

Atakule GYO tarafından 8 Ocak 2021 itibari ile KAP’a yapılan açıklama şu şekildedir:

“ Sermaye Piyasası Kurulu’nun Gayrimenkul Yatırım Ortaklıklarına İlişkin Esaslar Tebliği’nin (III-48.1) 40. maddesinin 3. fıkrasının (ç) bendi uyarınca; Şirketimiz tarafından 2020 yılı içerisinde yapılan ve kamuya açıklanan son finansal tablolarımızda yer alan aktif toplamının %2’sini geçmeyen kiralama işlemlerimizin yıllık toplamının 2.350.254 (KDV hariç) olarak gerçekleştiğini ve 2020 yılı içerisinde Şirketimiz tarafından herhangi bir gayrimenkul alım ve satım işlemi yapılmadığını kamuoyunun bilgisine sunarız. ”

Özel Durum Açıklaması (Genel)
Yapılan Açıklama Güncelleme mi?
Hayır (No)
Yapılan Açıklama Düzeltme mi?
Hayır (No)
Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi
*
Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı?
Hayır (No)

Atakule Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Anonim Şirketi “Gayrimenkul Yatırım Ortaklıklarına İlişkin Esaslar Tebliği 40. Maddesine İlişkin” Kamuyu Aydınlatma Platformu KAP açıklaması AGYO Atakule kira ve alım satımı açıklaması 2020 yılına dair özet bilgileri içeriyor ve aşağıda yer almaktadır ve yararlanılan kaynak şudur : https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/898352