Adil Varlık Yönetim Nedir? Adil Varlık Yönetim Kimin?

Adil Varlık Yönetim Nedir? Adil Varlık Yönetim Kimin?

17 Ocak 2020 0 Yazar: Suat Bulut

Varlık yönetim şirketleri banka ve farklı finans kuruluşlarının tahsil edemedikleri alacaklarını satın alarak, bu alacakları ilgili borçlu kişilerden tahsil etmeye çalışmaktadırlar. Adil Varlık Yönetim A.Ş de, çözümcü, anlayışlı ve iş birlikçi bir yaklaşımla söz konusu borçları tahsil etmeye çalışmaktadır. İlgili şirket ile alakalı Adil Varlık Yönetim A.Ş nedir Adil Varlık Yönetim kimin, Adil Varlık Yönetim iletişim bilgileri, Adil Varlık Yönetim telefon numarası ve adresi, vs gibi konuların detaylı anlatımı aşağıda yapılmıştır.

Adil Varlık Yönetim Nedir? Adil Varlık Yönetim Ne İş yapar?

Yukarıda da bahsedildiği gibi Adil Varlık bankaların tahsil edemedikleri borçları satın alarak bu borçları ilgili kişiden tahsil etmeye çalışmaktadır. Bu aşamada borçlu kişi ile iletişime büyük önem veren şirket, kişinin gelir durumuna, taleplerine göre çözüm üretmektedir. Müşteri ile işbirliğine önem veren Adil Varlık, borç tahsilatı konusunda müşteriye göre planlamalar yapmaktadır. Söz konusu borç ödendikten sonra borçlu finansal özgürlüğüne kavuşmakta, finansal sicili temizlenmekte ve sonraki süreçte bankalardan kredi talebinde bulunabilmektedir.

Adil Varlık Yönetim Şirketi BDDK faaliyet izni ile 2019 yılında kurulmuş bir varlık yönetim şirketidir. Adil Varlık 2 Ağustos 2019 tarihinde kurulmuş olup Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) faaliyet izni ise 14 Eylül 2019 tarihinde verilmiştir.

Diğer varlık yönetim şirketleri hakkında bilgi için buraya göz atabilirsiniz.

Adil Varlık Yönetim İletişim Bilgileri!

Adil Varlık Yönetim A.Ş iletişim bilgileri şu şekildedir:

  • Adil Varlık telefon numarası: 0850 455 23 45
  • Adil Varlık Yönetim adres: Zümrütevler Mah. Ural Sok. No: 30/11 Maltepe/İstanbul
  • Adil Varlık Yönetim internet adresi: http://adilvarlik.com.tr/
  • Adil Varlık Yönetim e-mail: [email protected]

Adil Varlık Yönetim Kimin? Adil Varlık Yönetim Kurulu!

Adil Varlık Yönetim Anonim Şirketi resmi internet sitesinde yer alan bilgiler ışığında haberimizi oluşturmaya ve şirketle ilgili merak edilen hususları aktarmaya çalıştık. Lakin Adil Varlık Yönetim Şirketi kimin, yönetim kurulu, ortaklık yapısı, Adil Varlık vergi no, şirket bilgileri, vs gibi konular şirketin resmi internet sitesinde yer almamaktadır.

Varlık yönetim şirketleri ve iletişim bilgileri hakkında bilgi için buraya göz atabilirsiniz.

Adil Varlık Yönetim A.Ş Şikayet!

Adil Varlık şikayet için aşağıdaki iletişim bilgilerinden şirkete ulaşabilirsiniz.

  • Adil Varlık Yönetim telefon numarası: 0850 455 23 45
  • Adil Varlık Yönetim e-mail: [email protected]