Acil Para Lazım 2020 Aktifbank N Kolay Kredi İnternetten!

Acil Para Lazım 2020 Aktifbank N Kolay Kredi İnternetten!

6 Ocak 2020 1 Yazar: Nilgün Ciğerci

Aktif Bank N Kolay Kredi ile kredinizi anında kullanıp, ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Bankaya kadar gitmek, sıra beklemek, belgelerle uğraşmak ve vakit kaybetmek istemiyorsanız, Aktif Bank online kredi hizmetinden faydalanabilirsiniz. N Kolay Kredi ürünü dahilinde likidite sağlayabilmek için, hafta içi çalışma saatlerini beklemenize gerek yoktur. Acil Para Lazım 2020 Aktifbank N Kolay Kredi İnternetten başvuru imkanı ile sunuluyor.

Acil Para Lazım 2020 Aktifbank N Kolay Kredi İnternetten!

Akşam, gece, hafta sonu, hafta içi fark etmeden anında kredi başvurusu yapabilirsiniz. Başvurunuzun olumlu sonuçlanması halinde Aktif Bank anında parayı hesabınıza geçer ve sağladığınız krediyi dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz. N Kolay Kredi hizmeti dahilinde finansman sağlamak isteyen lakin Aktif Bank müşterisi olmayanlar da, söz konusu tüketici kredisi ürününden faydalanabilmektedirler.

Aktifbank N Kolay Kredi Hesaplama!

Aktif Bank’ın internet sitesinden kredi başvurusu yapan müşteriye gereken evraklar müşterinin belirlediği zaman dilimi ve yerde banka görevlileri tarafından götürülmekte ve prosedür işlemler halledilmektedir. Aktif Bank N Kolay Kredi kapsamında uygulanan faiz oranı aylık yüzde 1,89’dur. Banka kredi hizmeti dahilinde azami 25 bin TL’ye kadar likidite sağlayabilmektedir. Aktif Bank ihtiyaç kredisi kapsamında kredi geri ödemeleri 3 ile 48 ay arasında vadelendirilebmektedir.

Maksimum vade banka tarafından 48 ay olarak belirlenmiştir. N Kolay Kredi hizmeti uyarınca sağlanan meblağ müşterinin hesabına geçtikten sonra, müşteri Aktif Bank hesabından başka bankalarda olan hesabına krediyi transfer edebilmektedir. Sağlanan finansman PTT şubelerinden de ücretsiz olarak temin edilebilmektedir. Müşteri talep ederse ATM’lerden de kredisini çekebilmektedir. Aktif Bank tüketici kredisi koşullarından faydalanarak kullanılan finansman geri ödemeleri, Aktif Bank internet şubesinden  PTT şube ve PTTmatiklerden yapılabilmektedir. Bunun yanı sıra anlaşmalı olunan Akbank ve Vakıfbank ATM’lerinden de yapılabilmektedir. Aktif Bank en Kolay Kredi hizmetinin yanı sıra size en uygun kredi ürününü bulmak için burayı ziyaret edebilirsiniz.

Kredi Notum Düşük İnternetten Kredi Alabilir Miyim?

Aktif Bank kredi notu düşük olan vatandaşların da Aktif Bank N Kolay Kredi ürününden faydalanmalarına olanak tanımaktadır. Aktif Bank N Kolay Kredi Başvurusu internet başvurusu 2020 yılı itibari ile yapılabilmekte ve banka kredi onayı vermesi durumunda kredi notu düşük müşterilere bir miktar daha yüksek kredi faizi uygulamaktadır.