2020 Acil Para Bulma Yöntemleri

2020 Acil Para Bulma Yöntemleri

9 Ocak 2020 4 Yazar: Suat Bulut

Acil para lazım oldu ve ne yapacağınızı bilmiyorsanız, ilk yapacağınız şey sakin olmak ve mantıklı düşünme yetinizi kaybetmeden acil para bulma yöntemlerini gözden geçirmektir. Paraya ihtiyacınız varsa öncelikle “acil” olarak gereken meblağın tespitini yapın ve ona göre 2020 acil para bulma yöntemlerini göz önünde bulundurmaya başlayın.

Acil Para Lazım 2020!

Acil olarak gereken meblağ 100 Türk Lirası ve altında ise hemen internetten çalışma yoluna giderek gerekli meblağı edinebilirsiniz. İnternetten yapılabilecek pek çok iş bulunmakla birlikte 1 gün içerisinde nakit sağlayabileceğiniz ve zorlanmadan gerçekleştirebileceğiniz işlerin başında makale yazarak para kazanmak gelmektedir.

Bir an evvel bulmanız gereken tutar biraz daha yükseklerdeyse, sizin için pek de önemli olmayan ancak başkasının işine yarayabilecek eşyalarınızı ikinci el ürün satışı yapılan siteler aracılığı ile satarak nakit elde edebilirsiniz. Bu eşyalar, evvel ki yıllarda geçtiğiniz dersin ders kitabı, artık kullanmadığınız kol saati, bundan sonra giymeyi düşünmediğiniz ancak hala taze olan kıyafet vb. gibi aklınıza gelebilecek her şey olabilir. Bu sayede bir gün içerisinde birkaç yüz lira elde etmek mümkündür. Ayrıca öğrenciye kredi kartı veren bankalara buradan ulaşabilirsiniz.

Acil Para Lazım Ama Yüksek Miktarda!

Bu çözümler size göre değilse muhtemelen gereken acil nakit miktarı daha yüksek tutarlardadır. Bu durumda devreye yasal kredi kuruluşları olan bankalar girmektedir. Bankalara resmi internet siteleri üzerinden başvuruda bulunarak kredi edinmek mümkündür. Kredi notunuz iyi durumdaysa pek çok banka internet üzerinden anında kredi olanağı sunmaktadır. Bankadan kredi kullanmak acil para bulabileceğiniz en ideal yöntemdir.

“Kredi notum düşük, bankalar kredi vermiyor” diyorsanız bu fikrinizde yanılıyorsunuz. Zira Aktifbank, Tanışma Kredisi kapsamında düşük kredi notu olan vatandaşlara da kredi vermektedir. Düşük kredi notu olana kredi sağlayan banka, geçmişinde ödeme güçlüğü yaşamış ve kara listeye girmiş müşterilere bir şans daha vermektedir. Bu yüzden kara listede olana kredi veren bir banka arayanların Aktifbank ile görüşmesinde yarar vardır.

Senetle Borç Alma 2020 Yılında Mümkün Mü?

Senetle borç almak genellikle sıkıntılı bir süreçtir. Özellikle bu borç yakinen tanınmayan kişilerden edinilecekse çok dikkatli olunmalıdır. Alınacak borcun faizi olmamasına dikkat edilmelidir. Zira diğer türlü bu işlem “tefecilik” anlamına gelmektedir. Bunun yerine banka harici kredi veren kuruluşlar için buraya göz atabilirsiniz.