30 Bin Lira Masrafsız İhtiyaç Kredisi

30 Bin Lira Masrafsız İhtiyaç Kredisi

8 Şubat 2017 0 Yazar: Emine Zaman

Tüketici kredileri kapsamında masrafsız ihtiyaç kredisi için “Kredi’de Masraf Yok” kampanyası düzenleyen Fibabanka, 30 bin Türk Lirası’na kadar kredi tahsis ücreti almıyor. Müşteriye dosya masrafı yansıtılmayan kredi uyarınca uygulanan faiz oranları aylık yüzde 1,59 seviyesinden başlıyor. Fibabanka masrafsız ihtiyaç kredisi ile kişinin çektiği kredi meblağına tam olarak ulaşmasını sağlıyor.

Fibabanka ülkemizin atılım halindeki bankalarından biri olarak vatandaşlara sunduğu cazip kredi fırsatları ile dikkat çekiyor. Bu kapsamda banka tarafından hazırlanan kampanyalar bir hayli dikkat çekici nitelikte. Özellikle kredi masrafı ödemek istemeyen vatandaşlar için cazip imkanlar sunulmakta.

Fibabanka Masrafsız İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

Kredide masraf yok uygulaması kapsamında Fibabanka’dan masrafsız ihtiyaç kredisi alınabilecek asgari miktar 5 bin TL’dir. 36 aya kadar vadeli olarak 5 bin lira masrafsız kredi edinmek isteyen müşteri için faiz oranı aylık yüzde 1,59 olarak belirlenmiştir. 37 ila 48 ay vadeli kullanımlar için faiz oranı aylık yüzde 1,69’dur.

5 bin lira ila 30 bin lira aralığında nakit kullanmak isteyen müşteriler için; 36 aya kadar vade tercihinde faiz oranı aylık yüzde 1,69 olarak tayin edilmiştir. 37 ila 48 ay vadeli olarak kullandığı finansmanı geri ödemek isteyen müşterilerin karşılaşacağı faiz oranı ise aylık yüzde 1,79’dur.

Fibabanka Masrafsız İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Masrafsız kredi uyarınca müşterilere tatbik edilecek faiz oranları 27.09.2016 tarihinde banka tarafından tayin edilmiş ve resmi internet sitesi aracılığı ile duyurulmuştur. Fibabanka Kredide Masraf Yok uygulaması kapsamında finansman edinmek isteyen müşteriler, başvurularını banka şubeleri aracılığı ile gerçekleştirebilmektedirler. Ayrıca Fibabanka resmi internet sitesi aracılığı ile de masrafsız kredi başvurusu gerçekleştirilebilmektedir. Diğer ihtiyaç kredilerini inceleyerek en cazip krediyi bulabilirsiniz.