2021 Salla Kazan Yepyeni Hediyeleri

2021 Salla Kazan Yepyeni Hediyeleri

7 Aralık 2020 0 Yazar: Şerife Uslu

2021 yılında aboneleri harika hediyeler bekliyor. Turkcell salla kazan kampanyası yeni yılda kullanıcılarını hediyeye boğacak diyebiliriz.

Turkcell Salla Kazan 2021

Turkcell aboneleri 2021 yılında da hediyesiz kalmıyor. Turkcell salla kazan 2021 uygulaması sayesinde haftalık 30 GB a kadar hediye internet kazanabileceksiniz. Operatörler abone sayısını artırma ve etkileşimi yaymak için haftalık kampanyalar düzenliyor. Bu kampanyaları da operatörlere ait uygulamalar üzerinden yapıyor. Turkcell bedava internet kampanyasının yaptığı uygulamanın adı Dijital Operatör’dür. Vodafone uygulamasının adı yanımda’dır. Türk Telekom’un uygulama adı ise Online İşlemler’dir. Bu uygulamalarda kampanyalar bölümünde yer alan; salla kazan, çark çevirme ve sil süpür bölümlerinden hediyelerinizi alabilirsiniz.

Salla Kazan Hediyem

Salla Kazan uygulamasını çalıştırıp ekranda hediye kazandığınız yazıyorsa; hediyeniz hattınıza tanımlanır. Tanımlanan hediye paketi sonrasında SMS ile bilgilendirme alacaksınız. Eğer bilgilendirme mesajı almadıysanız kısa bir süre bekleyiniz. Hatların yoğun olduğu anlarda tanımlama ve bilgi mesajı geç gelebiliyor. Özellikle cuma günleri bu yoğunluk yaşanabilir.

Salla Kazan Yapamıyorum

Salla Kazan hatası veya salla kazan yapamayanlar için destek oluyoruz. Salla kazan uygulamasının son sürümünü kullanmak bütün hataların önüne geçecektir. Salla kazan uygulamasını haftalık kullanabilirsiniz. Herhangi bir sorun ya da sıkıntı olması durumunda karşılaşılan sıkıntı yorum olarak iletilebilir. Salla kazan hatasını yorum olarak iletin, size destek olalım.

Daha fazla bilgi almak için https://salla-kazan.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz.