14 Ayar Altın Kolye Modelleri

14 Ayar Altın Kolye Modelleri

13 Aralık 2021 0 Yazar: Nilgün Ciğerci

14 ayar altın kolye modelleri arıyorsanız hoş geldiniz. Altın kolyeler asla modası geçmeyecek zamansız bir klasik. Kadınlara yönelik bu 14 ayar altın kolye, 14 ayar altının parlaklığını sergileyerek abartılı çekiciliğini ve kadınsı cazibesini artırıyor. Bu altın kolyesi, küpeler, bilezikler, yüzükler gibi diğer altın takılar ve katmanlama için diğer ifadeler veya minimalist altın kolyeler ile eşleşecek ve bunu herhangi bir kıyafet için mükemmel bir ek yapacak.

14 Ayar Altın Kolye Modelleri

Birbirinden güzel 14 ayar altın kolye modelleri bigoldide sizleri bekliyor. Bigoldi’de klasik sarı altının yanı sıra altın zincirler beyaz altın ve pembe altın olarak da mevcuttur. Beyaz altın yapımında altınla karıştırılan en yaygın alaşımlar: paladyum, manganez, nikel ve platin iken, gül altın, altın ve bakırdan ve bazen de gümüşten oluşur. Ayrıca altın zincir kolyelerimiz 10 ayar, 14 ayar ve 18 ayar saf altın olarak da mevcuttur. Hakiki altının hangi rengi size hitap ediyorsa veya hangisi tarzınıza uygunsa, tercih ettiğiniz altın ayarında altın zincir koleksiyonunda mutlaka bulacaksınız.

14 Ayar Altın Kolye Fiyatları Ne Kadar?

Altın kolyeler içerisinde en çok talepte bulunulan ürünlerden bir tanesi de 14 ayar altın kolyelerdir. 14 ayar altın kolye fiyatları ürünün gramajına ve üretimi aşamasındaki işçiliğine bağlı olarak değişir. Bigoldi, genel olarak kendi kazancını düşük tutarak müşterilerinin ihtiyaçlarını doğru bir şekilde giderme eğilimindedir. Bu bağlamda makul fiyatlı altın kolye fiyatlarına bigoldi ile ulaşabilirsiniz.

Birbirinden Güzel 14 Ayar Altın Kolye Modelleri

Birbirinden güzel 14 ayar altın kolye modelleri bir tık uzağınızda sizleri bekliyor. Şık altın kolye nereden alınır? Sorusuna verilebilecek en iyi cevaplar arasında yer alan bigoldi.com u sizler de dilediğiniz her zaman tercih edebilirsiniz.

Altın takılar modası asla geçmeyecek ve her stilinize her zaman şıklık katacak zamansız bir klasiktir. Altın zincir kolye koleksiyonu, üstün kaliteyi sağlamak için üreticilerle yakın işbirliği içinde çalıştığımız çok çeşitli stiller sunar. Bigoldi linkine tıklayarak yonga altın kolye ürünlerini inceleyebilirsiniz. Ayrıca tuğralı kolye modelleri sitede yer almaktadır. Siteye girerek beğendiğiniz ürünü sipariş verebilirsiniz.